Відключити автоматичне завантаження та установку оновлень з Магазину Windows 10

Магазин пропонує різні платні і безкоштовні програми, які ви можете встановити на свій пристрій. Також магазин автоматично завантажує і встановлює оновлення для вже встановлених додатків на вашому пристрої. У сьогоднішній статті розглянемо різні способи виключення автоматичного завантаження та встановлення оновлень для додатків з магазину в Windows 10.

 Вимкнути автоматичне оновлення додатків в Магазині.

1. Відкрийте "Магазин": один із способів - в рядку пошуку напишіть "Магазин" і виберіть його зі знайдених результатів.

2.   Cправа вгорі вікна натисніть лівою клавішею миші на значок користувача, і виберіть "Налаштування".

3. Біля "Оновлювати додатки автоматично" є перемикач, натисніть на нього лівою клавішею миші, щоб він став в положення "Викл."

Якщо ви захочете включити автоматичне оновлення додатків знову - виконайте з 1 3 пункт, тільки в третьому пункті перемикач встановіть в положення "Вкл.".

Вимкнути автоматичне оновлення додатків в редакторі реєстру.

Перед редагуванням реєстру рекомендується створити точку для відновлення системи.

1. Відкрийте редактор реєстру: в рядку пошуку або в меню виконати (виконати викликається клавішами Win + R) введіть команду  regedit  і натисніть клавішу Enter.

2. У лівій колонці перейдіть до розділу  Комп'ютер \ HKEY_LOCAL_MACHINE \ SOFTWARE \ Policies \ Microsoft \ WindowsStore. Коли в лівій колонці обраний розділ WindowsStore, в правій колонці в порожньому місці натисніть правою клавішею миші та виберіть "Створити" => Параметр DWORD (32 біти).

Назвіть параметр  AutoDownload

3. Відкрийте параметр AutoDownload, в поле "Значення" поставте  2 і натисніть "ОК". Даним дією ви вимкніть автоматичне оновлення додатків. Після внесення змін закрийте редактор реєстру.

Якщо ви хочете включити автоматичне оновлення знову і щоб його ніхто не міг відключити в налаштуваннях магазину - змініть значення параметра AutoDownload на і натисніть на "ОК".

Якщо ви хочете, щоб перемикач "Оновлювати додатки автоматично" знову став працювати в налаштуваннях магазину - видаліть параметр AutoDownload.

Вимкнути автоматичне оновлення додатків в групових політиках.

Даний спосіб підходить для Windows 10 Pro, Enterprise або Education, якщо у вас домашня версія десятки - пробуйте перші два способи.

1. Відкрийте групові політики: в рядку пошуку або в меню виконати (виконати викликається клавішами Win + R) введіть  gpedit.msc  і натисніть клавішу Enter.

2. У лівій колонці перейдіть по шляху  Конфігурація комп'ютера / Адміністративні шаблони / Компоненти Windows / Магазин  в правій колонці відкрийте "Вимкнути автоматичне завантаження та установку оновлень".

3.  Поставте крапку в поле "Включено" та натисніть "ОК", щоб вимкнути функцію автоматичного завантаження та установку оновлень для додатків. Після даних дій перемикач "Оновлювати додатки автоматично" в налаштуваннях магазину стане неактивним.

Щоб включити автоматичне завантаження та установку оновлень - поставте крапку в поле "Відключено". Щоб перемикач "Оновлювати додатки автоматично" в налаштуваннях магазину став знову активним - поставте крапку в поле "Не налаштовано".

На сьогодні все, якщо ви знаєте інші способи або у вас є доповнення - пишіть коментарі! Удачі Вам 🙂