Як встановити WordPress на ПК з Windows 7,8,10

У сьогоднішній статті ми опишемо швидкий спосіб установки WordPress локально в системі Windows. WordPress є популярною системою управління контентом для блогів. Більше половини світу використовують WordPress для створення своїх веб - сайтів.

Раніше ми розглядали як встановити WordPress на свій комп'ютер за допомогою WAMP, в сьогоднішній статті встановимо сайт WordPress локально за допомогою Instant WordPress. Даний спосіб буде корисний тим хто перший раз робить свій сайт, або хоче протестувати локально якісь теми, плагіни і т.д. Після установки і настройки локально, сайт або теми, плагіни можна перенести в інтернет.

Що таке Instant WordPress?

  • З Instant WordPress будь-який комп'ютер з Windows може стати сервером розробки WordPress. Дана програма являє собою автономну портативну середу розробки WordPress.
  • Компоненти Instant WordPress включають в себе веб-сервер Apache, PHP і MySQL, які автоматично запускаються за допомогою одного файлу, і також автоматично відключається після закриття вікна.
  • Миттєвий WordPress підходить для будь-яких потреб, можна тестувати плагіни, нові теми, нові оновлення WordPress і т.д.
  • Instant WordPress легко встановити так само, як будь-яке інше програмне забезпечення Windows.

Установка WordPress в Windows 7,8, 10

1. Зайдіть на сайт Istant WP і натискаємо Download Instant WP, сам файл важить близько 280Мб;

2.  Запустіть завантажений файл, він є звичайним архівом і ви можете розпакувати його куди захочете (в шляху до папки не повинно бути російських букв! Якщо ім'я вашого користувача російське, виберіть розпакування кудись в корінь, наприклад C: \). Для установки потрібно не менше 1 ГБ вільного місця на диску. Розпакувати ви його можете куди хочете, навіть на флешку і потім запускати з будь-якого комп'ютера.

3. Зайдіть в розпаковану папку і відкрийте файл  Start-InstantWP.bat. 

Даний файл завжди потрібно використовувати для запуску програми. Тобто, ви запустили файл і тепер можете починати працювати з WordPress, тестувати теми, плагіни і т.д. У вас буде функціональний сайт, який ви можете оновлювати і налаштовувати як хочете. Також у вас буде доступ до phpMyAdmin. Після закриття вікна - сайт працювати не буде і доведеться запускати файл Start-InstantWP.bat заново. Після запуску Start-InstantWP.bat, спочатку з'являться кілька вікон з інструкцією (натискайте колом "Next" і "Close and Do not Show Again") і потім ви побачите меню управління сервером.

Як використовувати Instant WordPress

У меню, ви можете:

  • Натисніть на  WordPress Frontpage, щоб відкрити домашню сторінку вашого сайту на WordPress.
  • Натисніть на  WordPress Admin, щоб зайти в адмін панель WP. П про замовчуванням логін  admin  і пароль  password  Після введення логіна і пароля виберіть мову інтерфейсу і натисніть Log In.

Якщо мова WordPress англійською і ви його хочете русифікувати - натисніть на "Settings" з лівого боку => натисніть на "General" => навпроти "Site Language" виберіть "Русский" і натисніть на "Save Changes".

Ви можете змінювати теми і вибирати потрібні. Додавати плагіни, тестувати все, налаштовувати потрібні параметри, в загальному оживити сайт і зробити таким як ви хочете його бачити.

  • Щоб відкрити папку з темами - натисніть на  Themes Folder  в загальному меню. З даного вікна ви можете видаляти теми, додавати нові, редагувати їх і т.д.

  • Якщо натиснути на  Plugins Folder  в головному меню - перед вами відкриється папка з встановленими плагінами, де ви можете їх видаляти, перейменовувати, додавати нові і т.д.

  • Якщо натиснути на MySQL Admin  в головному меню - перед вами відкриється сторінка входу в phpMyAdmin, логін за замовчуванням  root,  поле пароль залишаєте порожнім.

Також в головному меню є документація але вона англійською мовою.

Ви зможете налаштувавши все перенести папки з вашим сайтом на реальних хостинг підправив трохи файл wp-config.php через блокнот. Також для переїзду на реальний хостинг потрібно буде експортувати базу phpMyAdmin, але це вже інша історія.

До речі, якщо ви хочете спробувати свій сайт на реальному хостингу - зареєструйте або перенесіть домен на HostIQ і вам дадуть три місяці хостингу безкоштовно, плюс там різні акції, що дозволить близько півроку використовувати його безкоштовно. Цього часу вам вистачить для настройки свого сайту в інтернеті 🙂

На сьогодні все, якщо ви знаєте інші способи - пишіть в коментарях! Удачі Вам 🙂