"Ви увійшли в систему з тимчасовим профілем" помилка в Windows 10

Дана стаття для тих, хто увійшов в систему під своїм обліковим записом і побачив помилку: "Ви увійшли в систему з тимчасовим профілем. Ви не можете отримати доступ до своїх файлів, і файли, створені в цьому профілі, будуть видалені при виході з системи. ... ". Розглянемо що можна зробити, якщо замість відображення робочого столу при вході в систему, ви бачите помилку "Не вдалося увійти в обліковий запис".

Якщо ви зайшли в систему і вам висвітило помилку - ви не побачите своїх файлів на робочому столі, заставка буде стандартною і інші настройки інтерфейсу будуть як ніби ви перший раз увійшли в систему. Не варто лякатися, ваші документи, робочий стіл і настройки в більшості випадків можна відновити. Насамперед завжди рекомендується просто перезавантажити комп'ютер і спробувати зайти в систему знову, якщо проблема не зникла - виконуйте інструкцію нижче.

1. Для виконання даної інструкції ваш обліковий запис повинен мати права адміністратора. Якщо у вашому профілі немає адміністративних прав - зайдіть в систему під іншим користувачем, яка володіє правами адміністратора, або включіть вбудований обліковий запис адміністратора і зайдіть в систему під нею;

2. Відкрийте редактор реєстру: впишіть в рядку пошуку або в меню виконати (виконати викликається клавішами Win + R) команду  regedit  і натисніть клавішу Enter;

3. У лівій колонці перейдіть до розділу  HKEY_LOCAL_MACHINE \ SOFTWARE \ Microsoft \ Windows NT \ CurrentVersion \ ProfileList. У лівій колонці в розділі  ProfileList  буде безліч розділів починаються з S-1-5 .....,  в кінці одного з цих розділів буде  .bak виберіть цей розділ => в правій стороні в кінці параметра  ProfileImagePath  буде шлях до профілю вашого профілю (в моєму приклад шлях до профілю C: \ Users \ а ім'я папки профілю Sa.HP);

4. Відкрийте через провідник шлях, на який засилає параметр  ProfileImagePath:

  •   Якщо ви зайшли в C: \ Users \  і там дві папки з ім'ям вашого користувача, але в кінці з різним значенням - зайдіть в кожну з них, відкрийте папку робочий стіл і документи, запам'ятайте назву тієї в якій всі ваші налаштування і документи => перейдіть до наступного пункту.
  • Якщо ви увійшли в C: \ Users \  і там тільки одна папка вашого користувача, назва її відрізняється від того, що прописано в значенні  ProfileImagePath  - запам'ятайте правильна назва і переходите до наступного пункту.
  • Якщо ви увійшли в C: \ Users \  і там назву папки таке ж як в значенні  ProfileImagePath   - перейдіть до  пункту інструкції.

5. Даний пункт виконується якщо розділ з  .bak  в кінці посилається не на те профіль. Наприклад у мене параметр  ProfileImagePath  показує шлях до профілю C: \ Users \ Sa.HP але в папці C: \ Users \ немає папки Sa.HP, а є тільки Sa, або є папки Sa і Sa.HP, але в Sa. HP немає нічого, вона порожня, а в Sa весь мій робочий стіл і інші настройки. Вибрали в редакторі реєстру розділ з  .bak  в кінці, відкрийте параметр  ProfileImagePath  подвійним клацанням лівої кнопки миші => в поле "Значення" задайте правильний шлях до папки вашого профілю. У моєму прикладі правильна папка Sa, зайві .HP я прибираю. Після внесення змін натискаємо "ОК".

Також змініть значення параметра  State  на і натисніть "ОК".

6. Якщо в розділі  ProfileList  два розділи з однаковим останніми цифрами в кінці, тільки одне з них з  .bak  - потрібно той, що без  .bak  в кінці видалити. Наприклад у мене два розділи S-1-5-21-1259123105-09876543210 -1011 і S-1-5-21-1259123105-09876543210 -1011.bak, на той який без .bak натискаємо правою клавішею миші і вибираємо "Видалити ".

7. Підтвердіть видалення натиснувши на "Так".

8. Натисніть на той розділ, що з .bak правою клавішею миші та виберіть "Перейменувати" і видаліть  .bak з назви, після чого натисніть Enter. Перейдіть до  10  пункту інструкції.

9. Якщо в C: \ Users \   назва папки таке ж як в значенні  ProfileImagePath  розділу з  .bak  в кінці - швидше за все ваш профіль пошкоджений. Даний пункт створює нову папку профілю, щоб виправити цю помилку.

Якщо в розділі  ProfileList  два розділи з однаковим останніми цифрами в кінці, тільки одне з них з  .bak  - потрібно їх обидва видалити. Наприклад у мене два розділи S-1-5-21-1259123105-09876543210 -1011 і S-1-5-21-1259123105-09876543210 -1011.bak, на кожен з них по черзі натискаємо правою клавішею миші і вибираємо "Видалити ", а в наступному вікні підтверджуємо видалення.

10.  Закрийте редактор реєстру та перезавантажте комп'ютер. Спробуйте знову зайти в систему, помилка повинна зникнути. Якщо ви вирішили проблему за допомогою 9 пункту, у вас при вході більше не пише помилку, але на робочому столі немає ваших документів - перейдіть в папку  C: \ Користувачі \  зайдіть в папку старого профілю та скопіюйте всі потрібні дані в папку нового профілю. Також на майбутнє, якщо ви хочете зберегти дані робочого столу, папки мої документи і інших папок - перенесіть ці папки на інший диск.

На сьогодні все, якщо ви знаєте інші способи або є доповнення - пишіть коментарі! Удачі Вам 🙂