Як шукати великі файли в Windows 10

У сьогоднішній статті розглянемо як без стороннього програмного забезпечення шукати великі файли в Windows 10.

Дуже часто диск чимось зайнятий і потрібно знайти ніж, можна встановити додаток, яке покаже що найбільше займає, а можна скористатися звичайним пошуком, що набагато швидше і без потреби встановлювати сторонні додатки. Раніше ми розглядали різні способи чищення дисків від зайвого, також розглядали як в Windows 10 видалити тимчасові файли, ще ви можете видалити папку Windows 10 old (якщо вона є - то ви звільните більше 10Гб). У цій інструкції покажемо як знайти файли, які займають найбільше місця на диску.

1. Відкрийте "Провідник": натиснувши лівою клавішею миші на ярлик на панелі завдань, або натиснувши правою клавішею миші на меню "Пуск" і вибравши його з меню, яке, також для запуску провідника можна просто натиснути клавіші Win + E

2. В "Провіднику" відкрийте диск або папку в якій потрібно знайти великі файли => натисніть лівою клавішею миші на рядок пошуку.

3. У що з'явилася вгорі вкладці "Пошук" виберіть у пункті "Розмір" яких розмірів файли шукати: порожні (0КБ); крихітні (0-10КБ); маленькі (10-100КБ); середні (100 Кб-1 МБ); великі (1-16МБ); величезні (16-128МБ); гігансткіе (> 128 МБ).

Після вибору потрібного відразу почнеться пошук та нижче здадуться файли заданого розміру. Ви можете не тільки вибрати розмір для пошуку, а й задати його самі. Наприклад, якщо нам потрібно знайти файли більше 500Мб - в рядку пошуку напишіть розмір:> 500МБ  і натисніть клавішу Enter.

Якщо потрібно знайти файли розміром більше 1Гб - в рядку пошуку напишіть  розмір:> 1 ГБ  і натисніть клавішу Enter.

Якщо потрібно знайти файли які в розмірі менше 500МБ і не більше 2 Гб - в рядку пошуку напишіть  розмір:> 500МБ <2ГБ  і натисніть клавішу Enter. Ви можете змінювати розмір на той, який потрібен вам.

На сьогодні все, якщо у вас є доповнення або ви знаєте інші способи - пишіть коментарі! Удачі Вам 🙂