Як налаштувати миша в Windows 10

У сьогоднішній статті розглянемо де знаходяться налаштування миші, і що за допомогою них ми можемо змінити в Windows 10.

1. Відкрийте меню "Пуск" зайдіть в "Параметри".

2. Зайдіть в "Пристрої" => в лівій колонці виберіть "Миша", з правого боку ви можете налаштувати будь-які параметри миші. У цьому вікні ви можете змінити  основну кнопку миші,  для цього з правого боку біля "Виберіть основну кнопку" виберіть зі списку "Ліва" або "Права".

Нижче ви можете змінити " Прокрутка за допомогою коліщатка миші" , за замовчуванням вибрано "На кілька рядків за раз", також ви можете вибрати "На один екран".

"Виберіть, скільки рядків має прокручуватися за один раз"  пересуваючи повзунок вліво або вправо.

3. Зайдіть в "Додаткові параметри миші".

 У вкладці "Кнопки" ви можете  змінити основну кнопку вибравши "Для правші" або "Для лівші". Також в рядку "Пристрої" ви можете вибрати настроюється пристрій, наприклад якщо у вас ноутбук в цьому полі буде тачпад і підключена миша (якщо вона є). У цій же вкладці ви можете змінити  швидкість подвійного клацання  перетягуючи повзунок вліво або вправо.

Ще у вкладці "Кнопки" ви можете  включити функцію залипання , з її допомогою можна перетягувати об'єкти не утримуючи кнопку миші. Поставте галочку в полі "Включити функцію залипання" і зайдіть в "Параметри".

Налаштуйте залипання кнопок, перетягуючи повзунок вліво або вправо. У цьому вікні ви вибираєте як довго тримати кнопку миші для фіксації клацання. Застосуйте настройки натиснувши "ОК".

У вкладці "Покажчики" ви можете змінити значки для покажчиків миші, виберіть одну з готових схем і все значки будуть змінені, або в "Налаштування" виберіть покажчик, який хочете змінити => натисніть "Огляд" і знайдіть значок, який вам більше подобається.

У вкладці "Параметри покажчика" ви можете  задати швидкість руху вказівника пересуваючи повзунок вліво або вправо. За замовчуванням галочка стоїть в поле "Включити підвищену точність установки покажчика", рекомендуємо її не знімати, даний параметр робить клацання миші точнішими.

У вкладці "Колесо" ви можете вибрати кількість рядків для прокрутки.

Як ви бачите всі настройки миші під рукою і ви можете в будь-який момент переналаштувати її як захочете. На сьогодні все, якщо у вас є доповнення - пишіть коментарі! Удачі Вам 🙂