Відключити пропозиції додатків в Windows 10

Сьогодні ми розглянемо як різними способами відключити пропозиції додатків в Windows 10.

У Windows 10 ви можете періодично бачити пропозиції додатків в меню "Пуск", такі як Candy Crush Soda Saga, Twitter, Minecraft, Facebook і т. Д. Якщо ви натиснете на запропоноване додаток, воно відкриється в Магазині, де ви зможете переглянути додаткову інформацію і встановити його.

Відключити пропозиції додатків в меню "Пуск"

Відкрийте меню "Пуск" => в списку всіх додатків знайдіть пропозицію => натисніть на нього правою кнопкою миші, виберіть "Вимкнути всі пропозиції".

Відключити пропозиції додатків в параметрах системи

1.  Відкрийте меню "Пуск" і зайдіть в "Параметри".

2. Зайдіть в "Персоналізація" => меню "Пуск" => натисніть на перемикач біля "Іноді показувати пропозиції в меню" Пуск "", щоб він став в положення "Вимкнути.".

Відключити пропозиції додатків в редакторі реєстру

1.  Відкрийте редактор реєстру: в рядку пошуку або в меню "Виконати" (виконати викликається кнопками Win + R) введіть команду regedit  і натисніть кнопку Enter.

2. Перейдіть по шляху  HKEY_CURRENT_USER \ Software \ Microsoft \ Windows \ CurrentVersion \ ContentDeliveryManager => відкрийте параметр  SubscribedContent-338388Enabled => в поле "Значення" введіть  0 і натисніть на "ОК". На сьогодні все, якщо ви знаєте інші способи - пишіть в коментарях! Удачі Вам 🙂