Як відключити перевірку підпису драйверів в Windows 10 і 8.1

64 розрядні версії Windows вимагають цифровий підпис драйверів. Проблема в тому, що ні до кожного пристрою, є драйвера з цифровим підписом, багато пристроїв поставляються з не підписаними драйверами. У сьогоднішній статті опишемо, як відключити перевірку підпису драйверів в Windows 10 і 8.1, щоб встановити будь-які драйвера для пристроїв користувачів.

Не перевіряти підписи драйверів в Windows 10 і 8.1 тестовий режим

Перший спосіб відключення перевірки підпису драйверів - це включення тестового режиму в Windows:

1 . Відкрийте командний рядок: натисніть на меню "Пуск" правою клавішею миші і з меню виберіть "Командний рядок (адміністратор)";

2 .Пропішіте команду  bcdedit / set testsigning on  і натисніть Enter;

3 .Перезагрузіте комп'ютер і ви побачите праворуч внизу напис, що тестовий режим включений. Тепер ви можете встановлювати будь-які не підписані драйвера.

Щоб вийти з тестового режиму - відкрийте командний рядок від імені адміністратора => пропишіть команду  bcdedit / set testsigning off  і натисніть Enter.

Не перевіряти підписи драйверів в Windows 10 і 8.1 через особливі варіанти завантаження

В даному варіанті ми розглянемо відключення перевірки підпису драйверів через "Пошук і усунення несправностей".

Windows10:  зайдіть в меню "Пуск" => Параметри => Оновлення та Безпека => Відновлення => в пункті "Особливі варіанти завантаження" виберіть "Перезавантажити зараз"

Windows 8.1: відкрийте панель праворуч => виберіть "Параметри" => Зміна параметрів комп'ютера => Оновлення та відновлення => Відновлення => в пункті "Особливі варіанти завантаження" виберіть "Перезавантажити зараз".

Після перезавантаження перед вами відкриється меню в якому потрібно вибрати "Пошук і усунення несправностей".

відкрийте "Розширені можливості пошуку".

Параметри завантаження.

Натисніть кнопку "Перезавантажити".

Після перезавантаження перед вами відкриється меню настройки, в якому ви зможете як відключити деякі налаштування, так і включити різні варіанти завантаження Windows. Дії тут потрібно проводити кнопками F1-F9 або 1-9, в нашому випадки потрібно відключити обов'язкову перевірку підпису драйверів, натискаємо клавішу F7 або 7.

І тепер встановлюйте драйвера які тільки захочете 🙂

Не перевіряти підписи драйверів в Windows 10 і 8.1  в групових політиках .

Це ще один спосіб, але він не працює на домашніх версіях Windows, там на жаль немає групових політик, якщо ви звичайно не додали їх стороннім програмним забезпеченням.

1 .У рядку пошуку або в меню виконати (виконати викликається клавішами Win + R) напишіть команду  gpedit.msc  і натисніть клавішу Enter.

2 . Зайдіть в "Конфігурація користувача" => Адміністративні шаблони => Система => Установка драйвера => з правого боку виберіть "Цифровий підпис драйверів пристроїв" і поставте крапку в поле "Відключено" або "Не налаштовано" => натисніть ОК => перезавантажте комп'ютер

На сьогодні все, якщо ви знаєте інші способи або у вас є доповнення - пишіть коментарі! Удачі Вам 🙂