Як видалити принтер в Windows 10

Якщо на вашому пристрої встановлено безліч принтерів, які ви не використовуєте - ви можете їх видалити. У сьогоднішній статті розглянемо як видалити принтер в Windows 10 різними способами.

Коли ви видаляєте принтер, драйвера на нього залишаються в системі, якщо захочете можете їх видалити вручну скориставшись інструкцією.

Видалити принтер в параметрах системи

1. Відкрийте меню "Пуск" і зайдіть в "Параметри".

2. Зайдіть в "Пристрої", з лівого боку виберіть "Принтери і сканери", з правого боку натисніть на принтер, які ви хочете видалити, і в меню натисніть на "Видалити пристрій".

3. У вас запитає "Ви дійсно хочете видалити пристрій?", Натисніть на "Так".

Видалити принтер в управлінні печаткою

1. У рядку пошуку або в меню "Виконати" (виконати викликається клавішами Win + R) введіть команду  printmanagement.msc і натисніть клавішу Enter.

2.  Зайдіть в "Сервери друку" => відкрийте локальний сервер друку => Принтери => з правого боку натисніть на принтер, який ви хочете видалити, правою клавішею миші та виберіть "Видалити". Підтвердіть видалення натиснувши на "Так".

Видалити принтер в папці принтери

1. У рядку пошуку або в меню виконати (виконати викликається клавішами Win + R) введіть  explorer shell ::: {2227A280-3AEA-1069-A2DE-08002B30309D} і натисніть клавішу Enter.

2. Клацніть правою кнопкою миші на принтер, який ви хочете видалити, і виберіть "Видалити". Підтвердіть видалення натиснувши на "Так".

 Видалити принтер в панелі управління

1. Відкрийте "Панель управління": один із способів - в рядку пошуку або в меню виконати (виконати викликається клавішами Win + R) введіть команду  control і натисніть клавішу Enter.

2. Зайдіть в "Пристрої та принтери".

3. Клацніть правою кнопкою миші на принтер, який ви хочете видалити, і виберіть "Видалити пристрій". Натисніть на "Так", щоб підтвердити видалення.

Видалити принтер в диспетчері пристроїв

1. Відкрийте "Диспетчер пристроїв": в рядку пошуку або в меню виконати (виконати викликається клавішами Win + R) напишіть  devmgmt.msc і натисніть Enter.

2. Відкрийте "Черга друку", натисніть правою клавішею миші на принтер, який ви хочете видалити, і виберіть "Видалити пристрій". Підтвердіть видалення натиснувши на "Видалити".

Видалити принтер з вікна друку

Майже у всіх додатках при друку можна вибирати принтер на який пустити друк. Натисніть в будь-якому додаток "Друк" (клавіші ctrl + p), натисніть правою клавішею миші на принтер, який ви хочете видалити, і виберіть "Видалити". Підтвердіть видалення натиснувши на "Так".

Видалити принтер в командному рядку

1. Відкрийте командний рядок: один із способів - натисніть на меню "Пуск" правою клавішею миші, виберіть "Командний рядок (адміністратор)" з меню.

2.  Введіть команду  wmic printer get name  і натисніть клавішу Enter. Запам'ятайте ім'я принтера, якого ви хочете видалити.

3. Використовуючи команду  printui.exe / dl / n "ім'я принтера" видаліть принтер. Наприклад, я хочу видалити принтер "Canon 4400", щоб його видалити потрібно ввести команду  printui.exe / dl / n "Canon 4400" і натиснути клавішу Enter.

Видалити принтер в PowerShell

1. Відкрийте PowerShell: один із способів - в рядку пошуку напишіть PowerShell, натисніть правою клавішею миші на знайденому інструменті і виберіть "Запустити від імені адміністратора".

2.  Введіть команду  Get-Printer | Format-List Name  і натисніть клавішу Enter. Запам'ятайте ім'я принтера, якого ви хочете видалити.

3. Видаліть принтер використовуючи команду  Remove-Printer -Name "Ім'я принтера" .До наприклад, я хочу видалити принтер "Відправити в OneNote 16", щоб його видалити потрібно ввести команду  Remove-Printer -Name "Відправити в OneNoter 16" і натиснути клавішу Enter.

На сьогодні все, якщо ви знаєте інші способи - пишіть в коментарях! Щастя Вам 🙂