Як додати, що випадає в осередок Excel

У різних випадках вам може знадобиться вміння додавати списки, що випадають в осередку Excel, і в сьогоднішній статті розглянемо як це робити.

1. Відкрийте таблицю Excel, в якій хочете зробити осередки з випадають списками. Перелік значень для списку спочатку потрібно десь записати, можна на цьому ж аркуші, але далеко внизу або створити додатковий лист (як ми робимо в нашому прикладі) і туди записати значення для створення списку. Натискаємо на "+" внизу, щоб додати ще один лист.

2. Відкриваємо створений лист (натисканням по ньому лівою клавішею миші) => в будь-якому місці в стовпчик починаємо вводити значення, які потрібні будуть в списку. Наприклад, ми в першому стовпчику починаючи з першого рядка (можна робити в будь-якому стовпчику і починаючи з будь-якого рядка) вводимо в кожному осередку потрібні значення (які будуть відображатися в списку, що випадає).

3. Коли введете всі значення, виділіть комірки з даними (використовуючи мишу або утримуючи клавішу shift і рухаючись стрілками в потрібному напрямку). Коли осередки з даними виділіть - вище введіть ім'я для діапазону обраних осередків і натисніть Enter (дивіться малюнок). У нашому прикладі ми пишемо ім'я "Ціна" і натискаємо Enter.

4. Відкрийте лист і виберіть осередок в яку ви хочете додати, що випадає => на верхній панелі виберіть "Дані" => відкрийте лівою клавішею миші "Перевірка даних".

5. У поле "Тип даних" зі списку виберіть "Список"

6. Зніміть галочку з "Ігнорувати порожні клітинки" і в полі "Джерело" напишіть =  і ім'я, яке ви присвоїли діапазону комірок в 3ем пункті. Ми, в даному прикладі, діапазону комірок присвоїли ім'я "Ціна", завдяки чому в поле "Джерело" нам потрібно написати  = Ціна 

7.  Перейдіть у вкладку "Повідомлення для введення", тут ви можете написати повідомлення, яке буде відображатися при виборі комірки зі списком. Після введення потрібного повідомлення натисніть "ОК".

Тепер якщо ви оберете осередок для якої створювали випадає, то праворуч від неї ви побачите стрілку, також якщо ви в  сьомому  пункті задали повідомлення - воно буде відображатися нижче. Стрілка і повідомлення будуть відображатися тільки коли осередок обрана.

Натиснувши на стрілку поруч з осередком ви побачите список, який був створений тільки 2Ом пункті і зможете вибрати потрібний.

Якщо в майбутньому у вас виникне потреба прибрати випадає з якоїсь осередки: виберіть осередок з списком, що випадає => на верхній панелі виберіть "Дані" => відкрийте лівою клавішею миші "Перевірка даних" (описувалося і зображення було в 4ом пункті).

Натисніть лівою клавішею миші на "Очистити все".

Натисніть "Ок".

Користуючись інструкцією вище, ви можете створити різні списки, що випадають і додати їх в потрібні комірки. На сьогодні все, якщо у вас є доповнення - пишіть коментарі! Удачі Вам 🙂