Як дозволити віддалене підключення в Windows 10

Якщо ви хочете, щоб до вашому комп'ютеру можна було підключитися з іншого комп'ютера в мережі, використовуючи "Підключення до віддаленого робочого столу" - потрібно дозволити віддалене підключення до вашого комп'ютера. У сьогоднішній статті розглянемо як це зробити в Windows 10.

За допомогою інструменту "Підключення до віддаленого робочого столу" ви можете підключитися до іншого комп'ютера в мережі, бачити його робочий стіл і керувати ним. Даний інструмент є у всіх версіях Windows, але підключатися ви можете тільки до Windows PRO і Enteprise, а до домашніх виданням Windows - немає. Тобто, якщо у вас Windows 10 Home - ви можете з неї підключитися до комп'ютерів використовують Windows 10 Pro і Enterpise, але до вас ніхто не може підключитися. Замість цього інструменту в домашніх виданнях ви можете використовувати сторонні служби, такі як TeamViewer або Chrome.

Інструкція писалася в Windows 10, але підійде і для інших версій Windows.

1. У рядку пошуку або в меню виконати (виконати викликається клавішами Win + r) введіть команду  SystemPropertiesAdvanced  і натисніть клавішу Enter.

2. Перейдіть у вкладку "Віддалений доступ" і поставте крапку біля "Дозволити віддалені підключення до вашого комп'ютера". Якщо до вашого комп'ютера будуть підключатися комп'ютера під керуванням Windows Vista і XP - приберіть галочку біля "Дозволити підключення лише з комп'ютерів, на яких працює віддалений робочий стіл з перевіркою достовірності на рівні мережі".

3. У цьому ж вікні ви можете вибрати користувачів, яким можна підключатися до вашого комп'ютера. Натисніть на "Вибрати користувачів" => "Додати" => виберіть користувачів і натисніть "ОК".

Windows автоматично налаштує брандмауер і до вашого комп'ютера зможуть підключатися інші комп'ютера з вашої мережі.

На сьогодні все, якщо ви знаєте інші способи - пишіть в коментарях! Удачі Вам 🙂