Подивитися список всіх доступних точок відновлення системи в Windows

Сьогодні ми розглянемо як різними способами подивитися список всіх доступних точок відновлення системи в Windows 7, 8 і 10.

Подивитися список всіх доступних точок відновлення системи в захисті системи

1. За допомогою кнопок Win + R (або натисніть на меню "Пуск" правою кнопкою миші і виберіть "Виконати"). Введіть команду rstrui і натисніть Enter.

2. Натисніть "Далі".

3. Точки відновлення перераховані з датою, часом створення, описом і типом точки відновлення. Ви можете поставити прапорець "Показати інші точки відновлення" (якщо доступно), щоб побачити більше старі точки відновлення, які в даний момент відсутні в списку.

Подивитися список всіх доступних точок відновлення в командному рядку

1.  Відкрийте командний рядок від імені адміністратора.

2. Введіть команду  vssadmin list shadows  і натисніть Enter.

Якщо ви хочете вивести список всіх доступних точок відновлення в текстовий документ на робочий стіл - введіть команду vssadmin list shadows> "% userprofile% \ Desktop \ Restore Points.txt"

Подивитися список всіх доступних точок відновлення в PowerShell

1. Відкрийте PowerShell від імені адміністратора.

2. Введіть команду  Get-ComputerRestorePoint | Format-Table -AutoSize або Get-ComputerRestorePoint | Format-List  і натисніть Enter.

Якщо ви хочете вивести всі доступні точки відновлення на робочий стіл в текстовий документ - використовуйте команду Get-ComputerRestorePoint | Format-Table -AutoSize | Out-File -filepath "$ Env: userprofile \ Desktop \ Points.txt"

На сьогодні все, якщо ви знаєте інші способи - пишіть в коментарях! Удачі Вам 🙂