Включити залипання миші в Windows 10

У цій статті розглянемо як різними способами включити залипання миші в Windows 10.

Функція "залипання" в Windows дозволяє заблокувати основну кнопку миші після одного натискання. Включивши цю опцію, ви можете виділити текст або перетягнути об'єкт, який не утримуючи ліву кнопку миші. Щоб активувати функцію залипання коли вона включена, необхідно короткочасно натиснути основну кнопку миші на файлі або іншому елементі. Після цього відпустіть кнопку і почніть перетягування або виділення чогось (вам не потрібно тримати кнопку миші при цьому). Щоб відключити режим "залипання", знову натисніть основну кнопку миші.

  Включити залипання миші в параметрах системи

1.  Відкрийте меню "Пуск" і зайдіть в "Параметри".

2.  Зайдіть в "Пристрої" => в лівій колонці виберіть "Миша", з правого боку зайдіть в "Додаткові параметри миші".

3. У вкладці "Кнопки миші" поставте прапорець біля "Включити залипання" і натисніть на "Параметри".

4.  Виберіть, як довго слід утримувати кнопку миші, щоб спрацювало залипання => натисніть на "ОК" у всіх відкритих вікнах.

Включити залипання миші в редакторі реєстру

1.  Відкрийте редактор реєстру: в рядку пошуку або в меню "Виконати" (виконати викликається клавішами Win + R) введіть команду  regedit  і натисніть клавішу Enter.

2.  Перейдіть по шляху  HKEY_CURRENT_USER \ Control Panel \ Desktop. У розділі Desktop відкрийте параметр  ClickLockTime => виберіть систему числення "Десяткова" => в поле "Значення" введіть значення в діапазоні 200-2200 мілісекунд, щоб встановити час до залипання кнопки, і натисніть на "ОК".

3. Вийдіть і знову зайдіть в систему, або перезавантажте комп'ютер, щоб зміни вступили в силу.

На сьогодні все, якщо ви знаєте інші способи - пишіть в коментарях! Удачі Вам 🙂