Видалити збережену мережу Wi-Fi на Windows 10

Коли ви вводите пароль і підключаєтеся до мережі Wi-Fi - Windows 10 зберігає дане підключення і введений пароль, і підключається до цієї мережі кожен раз, коли знаходить її.

Якщо з якоїсь причини вам потрібно забути збережену мережу Wi-Fi, тобто видалити її - Windows 10 дозволяє зробити це в графічному інтерфейсі і за допомогою командного рядка.

Як видалити (забути) збережену мережу Wi-Fi через Параметри

Заходимо в "Пуск" і вибираємо "Параметри"

В відкрилися параметрах потрібно вибрати "Мережа та інтернет"

Вибираємо Wi-Fi і опускаємося в самий низ, натискаємо на "Управління параметрами мережі Wi-Fi"

Опускайтеся в самий низ, поки не побачите "Управління відомими мережами", тут будуть всі збережені мережі. Натискаємо лівою клавішею миші на мережу, яку потрібно забути і вибираємо "Забути"

Після натискання на "Забути", в наступний раз при підключенні до даної мережі ви отримаєте запит на введення ключа безпеки.

Як забути збережені мережі з командного рядка

Другий способи забувати збережені мережі Wi-Fi в Windows 10 - виконати пару команд в командному рядку.

Запускаємо командний рядок: натискаємо на "Пуск" правою клавішею миші і вибираємо "Командний рядок (адміністратор)

Якщо ви не знаєте назву мережі, яку ви хочете видалити (забути) - введіть команду  netsh wlan show profiles  і натисніть Enter

Щоб забути певну мережу - введіть команду  netsh wlan delete profile name = "назва мережі"   (замість назва мережі - введіть мережа, яку хочете забути) і натисніть Enter. Наприклад  netsh wlan delete profile name = "PenTh0u $"

Даних способів видалити (забути) збережену мережу Wi-Fi в Windows 10 - вам повинно вистачити. Якщо є доповнення - пишіть коментарі! Удачі Вам 🙂