Як повернути панель швидкого запуску в Windows 7, 8 і 10

Панель швидкого запуску з'явилася в Windows XP на панелі завдань біля меню "Пуск". У Windows 7 її видалили, але залишили спосіб її повернення. У сьогоднішній статті розглянемо як додати панель швидкого запуску в Windows 7, 8 і 10.

Клацніть правою кнопкою миші в порожньому місці панелі завдань => вгорі виберіть "Панелі" => Створити панель інструментів.

У вікні, вставте в адресний рядок  % APPDATA% \ Microsoft \ Internet Explorer \ Quick Launch  після чого натисніть клавішу Enter.

Натисніть лівою клавішею миші по "Вибір папки".

Панель швидкого запуску з'явиться в правій стороні біля годинника, але ви її можете перетягнути в потрібне місце.

Для початку натисніть на панель завдань правою клавішею миші, якщо перед написом "Закріпити панель завдань" стоїть галочка - натисніть по цьому рядку лівою клавішею миші, якщо галочки немає - переходьте до наступного пункту.

Перед панеллю швидкого запуску є дві вертикальні паралельні лінії, натисніть на них лівою клавішею миші і не відпускаючи ліву клавішу - тягніть панель в самий лівий край, коли панель буде в самому лівому краю - відпустіть ліву клавішу. Спочатку панель можна перетягнути тільки до закріплених на панелі завдань ярликів.

Перед закріпленими ярликами на панелі завдань, є дві вертикальних паралельних лінії, натисніть на них лівою клавішею миші і тягніть дані ярлики в праву сторону за панель швидкого запуску. Коли ярлики будуть за панеллю швидкого запуску - відпустіть ліву кнопку миші.

Все, тепер на панелі завдань є панель швидкого запуску, ви її можете перетягнути ще ближче до меню "Пуск", але для цього вам потрібно прибрати "Пошук" і кнопку "Перегляд завдань".

Ви також можете прибрати заголовок панелі швидкого запуску, для цього натисніть на панель швидкого запуску правою клавішею миші і лівою клавішею по рядку "Показати заголовок". Також натисніть правою клавішею миші по панелі швидкого запуску і лівою клавішею миші по рядку "Показати підписи". Після даних дій ви можете, перетягуючи вертикальні паралельні лінії, зробити потрібний вам розмір панелі швидкого запуску.

Ви можете додавати ярлики додатків в панель швидкого запуску, просто перетягнувши їх. Тобто, взяли наприклад з робочого столу лівою клавішею миші ярлик потрібного програми, але не відпускаючи ліву клавішу тягнемо ярлик на панель швидкого запуску, тут тільки відпускаємо клавішу, після чого ярлик з'являється в панелі швидкого запуску.

Тепер коли панель швидкого запуску налаштована, закріпіть панель завдань, натиснувши на неї правою клавішею миші та вибравши "Закріпити панель завдань".

Якщо ви в майбутньому захочете видалити панель швидкого запуску - натисніть правою клавішею миші в порожньому місці панелі завдань, виберіть "Панелі" і натисніть лівою клавішею по рядку "Quick Launch".

На сьогодні все, якщо у вас є доповнення - пишіть коментарі! Удачі Вам 🙂