Як налаштувати та використовувати Центр повідомлень в Windows 10

Довгий час в Windows не було нормально налагодженої системи повідомлень, і з виходом Windows 10 - це змінилося. У Windows 8 намагалися запустити повідомлення, які якщо не встигали прочитати - пропадали, і їх ніде не можна було знайти. А в Windows 10 з'явився "Центр повідомлень", який відображається окремим значком в області повідомлень і він містить величезний потенціал можливостей.

Нові повідомлення від додатків і системи з'являються справа внизу екрану і відображаються певний час

Якщо ви пропустили повідомлення - ви можете просто відкрити "Центр повідомлень" через значок і подивитися, також відкрити їх або видалити непотрібні за допомогою хрестика поруч. Можна очистити всі повідомлення натиснувши "Очистити все"

Внизу центру повідомлень є плитки - дії, в згорнутому вигляді їх чотири: режим планшета; підключитися; замітка; всі параметри. Але їх можна замінити, і змінити порядок (про це далі)

якщо натиснути на "Розгорнути" то буде плиток ще більше, і їх можна налаштувати

Щоб налаштувати "Центр повідомлень" - відкрийте "Пуск" => Параметри => Система => Повідомлення і дії

в самому верху "Швидкі дії" - це ті чотири плитки, які висвічуються відразу при відкритті "Центру повідомлень". Ви можете замінити їх на потрібні!

Якщо натиснути на пункт "Виберіть значки, які відображаються в панелі завдань" - ви зможете вибрати будь плитки показувати в центрі повідомлень, а які ні. Включаємо потрібні і вимикаємо непотрібні 🙂

Як і в попередніх версіях Windows, можна вимкнути або включити системні значки, такі як: годинник; гучність; мережа; живлення; індикатор введення; розташування. Для цього в "Відомості та дії" виберіть "включення і виключення системних значків"

Також в "Відомості та дії" ви зможете відключити повідомлення: не показувати поради по роботі з Windows; відключити повідомлення додатків; відключити повідомлення на екрані блокування; і т.д. Ви також можете приховати повідомлення під час презентацій.

Обстеживши трохи вниз ви зможете відключити повідомлення від конкретних додатків, тобто вибірково

Як ви бачите "Центр повідомлень" є корисним доповненням до операційної системи Windows. Завдяки їй користувачі можуть відстежувати події і нічого важливого не пропустити. Але якщо даний центр комусь заважає - його можна повністю відключити.

На сьогодні все, якщо є доповнення - пишіть коментарі! Удачі Вам 🙂