Як шукати файли за певний період в Windows 8 і 10

Якщо ви забули назву файлу, який міняли кілька днів тому, і якщо ви не пам'ятаєте де він знаходиться - можна скористатися пошуком по датах за певний період.

Як шукати файли за певний період за допомогою клавіатури

Щоб шукати файли за конкретну дату, або певний період - потрібно відкрити провідник (або будь-яку папку) і в полі "Пошук" (у вікні справа вгорі, можна перейти за допомогою кнопки Tab) ввести:

датаізмененія: 03.03.2016_05.03.2016  

дати виставляєте в залежності від потрібного періоду пошуку!

також коли ви напишіть  датаізмененія  і поставите двокрапка - вам запропонує календар, щоб ви самі вибрали певний період (за допомогою Shift і стрілки) або певну дату. Можна зі списку вибрати: Сьогодні, Вчора, На цьому тижні, Минулого тижня, В цьому місяці, Минулого місяця, В цьому році, В минулому році.

Як знайти файл за певний період за допомогою миші

Тут все також як і в прикладі з клавіатурою, вам потрібно відкрити провідник або будь-яку папку для пошуку => в поле пошуку (у вікні справа вгорі) ставимо курсор і вгорі з'являється вкладка "Пошук", яку потрібно вибрати => тут ви можете вибрати будь-які параметри пошуку, в тому числі і дати зміни => натиснувши на пункт "Дата зміни" ви зможете вибрати зі списку: Сьогодні, Вчора, на цьому тижні, минулого тижня, в цьому місяці, минулого місяця, в цьому році, в минулому році.

вибравши період можна буде його змінити, натиснувши після двокрапки в поле пошук - ви побачите календар, в ньому ви зможете змінити період пошуку:

  1. Перший варіант вибрати кілька дат з календаря - це вибрати дату лівою клавішею миші і перетягніть мишу (не відпускаючи клавішу) в потрібному напрямку, таким способом виділяючи потрібний період часу;
  2. Другий варіант вибрати певну дату і утримуючи клавішу Shift на клавіатурі продовжувати вибирати лівою клавішею миші потрібні дати;
  3. Натисніть на назву місяця і для пошуку вибереться весь цей місяць, а вгорі з'явиться весь рік і ви зможете натиснувши на рік - вибрати для пошуку весь рік.

Вибравши період для пошуку ви можете додати інші параметри пошуку, такі як ім'я або тип файлу. Начебто все, якщо є доповнення - пишіть коментарі! Удачі Вам 🙂