Створення дискети скидання пароля в Windows 10

Якщо ви помічали за собою, що дуже часто забуваєте пароль до облікового запису - ви можете записати створений пароль собі десь в блокнот, можете його взагалі відключити або створити флеш-накопичувач скидання пароля. У Windows 10, є можливість створити дискету скидання пароля для локального облікового запису і сьогодні ми розповімо як.

Ця функція створює файл на USB накопичувач для скидання пароля тільки цієї локального облікового запису! Тобто, якщо ви вже забули пароль і у вас немає дискети відновлення - краще скористайтеся інструкцією "Як скинути пароль облікового запису в Windows 10". А якщо ви встановлюєте пароль на свою локальну обліковий запис і хочете підстрахувати себе в майбутньому - знайдіть флешку і потратьте декілька хвилин на створення дискети відновлення.

Створення флешки відновлення пароля Windows 10

Створення дискети відновлення пароля можливо тільки для локального облікового запису!

1. Зайдіть в систему використовуючи локальну обліковий запис для якої створюєте дискету відновлення.

2. Відкрийте "Панель управління": один із способів - в рядку пошуку або в меню "Виконати" введіть  control і натисніть Enter.

3. З правого боку вгорі виберіть "Великі значки", знайдіть в списку і відкрийте "Облікові записи користувачів".

4. З лівого боку виберіть "Створення дискети скидання пароля".

5. Вставте в комп'ютер флеш-накопичувач (він не буде форматувати, з цього дані на ньому не пропадуть, а просто додасться ще один файл).

6. У вікні "Майстер забутих паролів" натисніть "Далі".

7. Виберіть свій накопичувач зі списку і натисніть "Далі".

8. Введіть пароль до тієї облікового запису під якою ви увійшли в Windows і натисніть "Далі".

9. Процес створення диска скидання пароля займе не більше десяти секунд, коли буде написано "Виконано 100%", натисніть "Далі".

10. У наступному вікні натисніть "Готово", тепер вашу флешку можна використовувати для скидання пароля в будь-який момент, коли ви забудете пароль до цієї локального облікового запису.

У процесі створення дискети відновлення на ваш USB накопичувач був записаний файл  userkey.psw . Даний накопичувач багаторазовий, його можна використовувати для цього облікового запису безліч разів.

Тепер, якщо ви раптом забудете пароль на цю локальну обліковий запис:

1. Вставте цей USB накопичувач в комп'ютер;

2. Введіть в поле пароль будь-пароль, який пам'ятайте і після того як напише "Неправильний пароль. Спробуйте ще раз" - натисніть "ОК";

3. Внизу з'явиться напис "Скинути пароль", натисніть на неї і виконайте все за інструкцією, яка перед вами з'явиться.

За допомогою дискети відновлення ви зможете відновити пароль до вашої локальної облікового запису за хвилину, а то і менше. На сьогодні все, удачі Вам 🙂