Як вийти з Windows 10

Коли ви виходите з Windows всі програми закриваються, але комп'ютер не вимикається і ви можете зайти в систему під іншим користувачем без перезавантаження комп'ютера. У цій статті розглянемо різні способи виходу із системи в Windows 10.

Вийти з системи через меню "Пуск"

Відкрийте меню "Пуск" => натисніть на значок свого користувача і виберіть "Вихід".

Вийти з системи використовуючи Alt + F4

Коли ви перебуваєте на робочому столі натисніть на клавіатурі клавіші Al + F4 і ви потрапите в меню виключення комп'ютера. З цього меню ви зможете вимкнути комп'ютер, перезавантажити його, перевести його в сплячий режим, змінити користувача і вийти з системи. Виберіть "Вихід" і натисніть "ОК".

Вийти з системи Win + X

Натисніть на клавіатурі клавіші Win + X і натисніть на "Завершення роботи або вихід з системи", в підменю натисніть на "Вийти".

Вийти з системи використовуючи Ctrl + Alt + Del

Натисніть на клавіатурі разом клавіші Ctrl + Alt + Del і натисніть на "Вихід".

Вийти з системи в командному рядку

Відкрийте командний рядок, введіть команду  shutdown / L  і натисніть клавішу Enter.

Замість попередньої команди ви можете ввести команду  Logoff щоб вийти з вашого профілю. Щоб в командному рядку викинути з системи будь-якого іншого користувача - спочатку потрібно ввести команду  query user і натиснути клавішу Enter, запам'ятати ID користувача, якого потрібно викинути з системи і ввести  logoff ID (замінивши виділене червоним на ID користувача, яким потрібно вийти), після чого натиснути Enter.

Викинути із системи іншого користувача в диспетчері завдань

Відкрийте диспетчер задач: натисніть в порожньому місці панелі завдань правою клавішею миші та виберіть "Диспетчер завдань" з меню, або натисніть на клавіатурі клавіші Ctrl + Alt + Esc. Після чого перейдіть у вкладку "Користувачі", натисніть на ім'я користувача, якого потрібно викинути з системи, правою клавішею миші та виберіть "Вийти".

На сьогодні все, якщо ви знаєте інші способи - пишіть в коментарях! Щастя Вам 🙂