Як відключити або налаштувати відстеження місця розташування в Windows 10

Ви напевно помічали іноді на панелі завдань значок "Ваше розташування зараз використовується"? У Windows 10 багато додатків відстежують ваше місцезнаходження для різних цілей, деякі щоб вказувати погоду точніше, деякі щоб у випадку потреби показати де знаходиться ваш пристрій (якщо ви його втратили). У сьогоднішній статті ми опишемо як відключити відстеження вашого місця розташування, а також як ввести інформацію про розташування за замовчуванням.

Відключити відстеження місця розташування Windows 10 повністю

Відключити відстеження можна як для окремих додатків так і повністю, почнемо з повного відключення:

1.Заходім в "Пуск" => Параметри;

2.В меню вибираємо "Конфіденційність";

3. З лівого боку вибираємо «Позиціонування», а з правого біля "Позиціонування для цього пристрою включено" натисніть "Змінити"

4.Чтоби включити відстеження місця розташування - має бути "Вкл.", Щоб відключити - перемкніть перемикач в "Вимкнути.".

Заборонити використовувати точні дані про місцезнаходження для певних програм

Тобто ви можете вибірково заборонити деяким програмам використовувати дані про місцезнаходження. Для цього потрібно зайти в "Пуск" => Параметри => Конфіденційність => Місцезнаходження => з правого боку внизу є "Виберіть додатки, яким буде дозволено використовувати точні дані про місцезнаходження", тут потрібно переключити бігунок на "викл." навпаки додатки, якому потрібно заборонити бачити дані про місцезнаходження.

Встановити розташування за замовчуванням в Windows 10

Ви також можете вказати ваше місце розташування вручну, то яке хочете щоб використовувалося у всіх додатках. Щоб завжди був обраний один місто, навіть якщо ви поїдете в інший.

Для установки розташування за замовчуванням потрібно:

1.Заходім в Пуск => Параметри => Конфіденційність => Місцезнаходження => з правого боку біля "Розташування за замовчуванням" натисніть "Поставити за замовчуванням";

2.Откроется програму «Карти», тут натисніть на "Вказати розташування за замовчуванням";

3.Впішіте місто, який ви хочете використовувати за замовчуванням і натисніть на значок пошуку (або Enter);

4. Якщо місто обраний правильно - ви побачите його на карті, якщо немає або ви в майбутньому захочете його змінити - натисніть на "Змінити". Також можна видалити поточне місце розташування за замовчуванням, натиснувши на "Очистити розташування".

Також в цьому вікні налаштувань ви можете очистити історію ваших місцезнаходжень, вибравши біля "Журнал відомостей про розташування" "очистити". Є ще можливість включити "Приблизна розташування", щоб ті додатки яким ви заборонили бачити ваше точне місце розташування могли бачити приблизне ваше місце розташування (місто, індекс, регіон).

У сьогоднішній статті ми розглянули як відключити відстеження вашого місця розташування, а також як його налаштувати для певних програм. На сьогодні все, якщо є доповнення - пишіть коментарі! Удачі Вам 🙂