Як включити (відключити) ігровий режим в Windows 10

Ігровий режим допомагає оптимізувати ваш ПК для покращення продуктивності гри. У сьогоднішній статті розглянемо як включити або відключити ігровий режим в Windows 10.

Якщо раніше ви могли включати ігровий режим в параметрах системи, то зараз там тільки пише підтримує ваш комп'ютер даний режим чи ні, є інші способи його включення (відключення) і ми розглянемо їх нижче.

Включити (відключити) ігровий режим в налаштуваннях ігровий панелі

1. Запустіть гру в якій ви хочете використовувати ігровий режим => натисніть на клавіатурі клавіші  Win + G  щоб відкрити ігрову панель.

2. У відповідь на запит "Відрити ігрову панель", натисніть на "Так, це гра".

3. Натисніть правої сторони на "Включити режим гри" - щоб включити ігровий режим, або на "Вимкнути режим гри - щоб відключити ігровий режим.

Також ви можете зайти в "Налаштування" і поставити галочку в полі "Використовувати для цієї гри ігровий режим" - якщо ви хочете включити ігровий режим, або прибрати галочку - якщо ви його хочете відключити.

Якщо ви хочете відключити можливість включати ігровий режим з ігровою панелі, або якщо ви хочете включити ігровий режим з ігровою панелі і вам пише "Режим гри вимкнений в розділі параметрів":

1. Відкрийте редактор реєстру: один із способів - в рядку пошуку або в меню виконати напишіть  regedit  і натисніть клавішу Enter.

2. Перейдіть по шляху  HKEY_CURRENT_USER \ Software \ Microsoft \ GameBar . Натисніть на розділ GameBar правою клавішею миші та виберіть "Створити" => Параметр DWORD (32 біти) => назвіть параметр  AllowAutoGameMode

Створіть ще один Параметр DWORD (32 біти) з назвою  AutoGameModeEnabled

Щоб відключити ігровий режим - потрібно відкрити параметр AutoGameModeEnabled, в поле "Значення" поставити та натиснути "ОК" => відкрити параметр AllowAutoGameMode, в поле "Значення" поставити 0 та натиснути "ОК".

Щоб включити ігровий режим - потрібно відкрити параметр AutoGameModeEnabled, в поле "Значення" поставити і натиснути "ОК" => відкрити параметр AllowAutoGameMode, в поле "Значення" поставити  1 і натиснути "ОК".

На сьогодні все, якщо ви знаєте інші способи - пишіть в коментарях! Удачі Вам 🙂