Як підключити мережевий диск в Windows 10

Якщо у вашій мережі є ще комп'ютера, то швидше за все ви користуєтеся загальними папками для обміну інформацією між ними. Ви можете легко додати ярлик на загальну папку як на робочий стіл, так і в Провідник. Якщо додати ярлик на загальну папку в Провідник, то він буде відображатися як ще один диск. У цій статті розглянемо як додати мережевий диск в Провідник.

1. У вашій мережі повинні бути комп'ютера з папками до яких є спільний доступ, також ви можете дати загальний доступ до будь-якій папці будь-якого комп'ютера знаходиться в тій же мережі, що і ваш комп'ютер. Для цього виконайте все за інструкцією: "Як налаштувати загальний доступ до файлів і папок."

2. На тому комп'ютері, де ви хочете підключити мережевий диск, відкрийте Провідник і в лівій панелі виберіть "Цей комп'ютер" => на верхній панелі натисніть лівою клавішею миші на "Підключити мережевий диск".

3. У рядку "Диск" виберіть букву диска, під якою буде відображатися мережева папка. У рядку "Папка" ви можете вказати шлях до спільної папки на іншому комп'ютері або натиснути "Огляд" і знайти загальну папку в списку.

4. Якщо ви натиснули "Огляд" ви побачите список комп'ютерів у вашій мережі, відкрийте той на якому розташована загальна папка і виберіть папку, після чого натисніть "ОК".

5. У наступному вікні натисніть "Готово".

Перед вами відкриється спільна папка і якщо ви зайдете в Провідник, то побачите ще один диск. Відкриваючи даний диск перед вами буде відкриватися загальна папка іншого комп'ютера. Якщо ви захочете відключити доданий в цій інструкції мережевий диск - натисніть на нього правою клавішею миші та виберіть "Відключити".

На сьогодні все, якщо у вас є доповнення - пишіть коментарі! Удачі Вам 🙂