Як змінити сайти відкриваються автоматично при запуску браузера.

Найчастіше ви переглядаєте кілька сайтів, які можна відкрити по черзі після відкриття браузера, а можна додати їх в автоматичне завантаження, тобто зробити щоб певні сторінки відкривалися з відкриттям браузера. У сьогоднішній статті ми розповімо як зробити, щоб з відкриттям браузера відкривалися потрібні сайти, і як зробити щоб перестали відкриватися непотрібні.

Часто виникає потреба прибрати відкриття непотрібних сайтів з відкриттям браузера і з цього почнемо з питання, який звучить дуже часто "під час відкриття браузеру відкривається якийсь сайт, як прибрати?".

Як прибрати сайт (и) постійно відкривається при відкритті браузера

Якщо сайт, якийсь незрозумілий з безліччю реклами - то швидше за все на вашому комп'ютері встановлено шкідливе програмне забезпечення і зараз ми розглянемо способи його усунення.

1.Потрібно сканувати систему на шкідливе ПЗ, причому навіть якщо у вас встановлений хвалений антивірус. Є три додатки, якими я раджу сканувати систему - це AdwCleaner, Malwarebytes і Zemana. Чому відразу декількома? Кожен з них не ідеальний і іноді пропускає те, що бачить інший. Шкідливе ПО прописується: в реєстрі, в безлічі папок, в автозавантаженні, в розширеннях, властивості ярлика і т.д. А ці додатки діють комплексно і чистять систему, звичайно можна руками - але це довго і потрібні певні знання. Непотрібно завантажувати Malwarebytes платну - є пробна версія і вона нормально з усім впорається, також і Zemana дається в безкоштовне використання на кілька днів, а цього часу вам з головою щоб сканувати і виправити систему. AdwCleaner повністю безкоштовна, за цим завантажуйте і сканувати систему, зайвим не буде!

2. Після сканування на всякий випадок перевірте властивості ярликів браузера на зайві посилання:

  • натисніть на ярлик вашого браузера правою клавішею миші та виберіть "Властивості".
  • у вкладці "Ярлик" в поле "Об'єкт" не повинно бути ніяких посилань, якщо є посилання - видаліть її та натисніть "ОК".

3. Хоча після сканування системи в браузерах і не повинно залишатися зайвих розширень, але все ж перевірте:

  • інструкція для браузера Google Chrome і Яндекс (в Яндекс все робиться як і в Chrome);

  • інструкція для браузера Mozilla Firefox;

  • інструкція для браузера Opera;

  • інструкція для Edge.

4. Якщо на комп'ютері було шкідливе ПО, то воно швидше за все змінило пошуковик за замовчуванням, щоб встановити потрібний пошуковик - робимо все за інструкцією;

5. Тепер встановлюємо потрібні сторінки замість непотрібних, щоб стартували з відкриттям браузера.

Змінити сторінки відкриваються з відкриттям браузера Google Chrome

1 .Откройте браузер => натисніть на три точки справа вгорі => зайдіть в "Налаштування".

2 . Біля "Запуск Chrome" поставте крапку перед потрібним: "Нова вкладка", щоб при відкритті браузера відкривалася порожня вкладка; "Раніше відкриті вкладки" - з відкриттям браузера будуть відкриватися вкладки, які були відкриті перед його закриттям; "Задані сторінки" - ви можете задати вкладки, які хочете щоб відкривалися при кожному відкритті браузера.

3 .Виберіте "Задані сторінки" => "Додати сторінку" => тут ви можете додати будь-яку сторінку (або кілька сторінок), які ви хочете щоб відкривалися з відкриттям браузера, також ви можете видалити непотрібні натиснувши на хрестик поруч. Після внесення змін натисніть "ОК".

Змінити сторінки відкриваються з відкриттям браузера Mozilla Firefox

1 .У відкритому браузері Mozilla натисніть на три лінії справа вгорі і зайдіть в "Налаштування".

2 . З лівого боку має бути вибрано "Основні", з правого боку ви можете вибрати, що при запуску браузера буде відбуватися: "Показати домашню сторінку" - буде відкривати задану вами сторінку кожен раз при відкритті браузера; "Показати порожню сторінку" - при відкритті браузера буде відкриватися порожня вкладка; "Показати вікна і вкладки відкриті минулого разу" - з відкриттям браузера будуть відкриватися вкладки, які були відкриті при його минулому закриття.

3 .Якщо ви вибрали "Показати домашню сторінку" - ви можете змінити поточну сторінку, яка відкривається при відкритті браузера, на будь-яку. У рядку "Домашня сторінка" пишіть адресу потрібного сайту.

Змінити сторінки відкриваються з відкриттям браузера Edge

1 .У відкритому браузері Edge справа вгорі натисніть на три точки і зайдіть в "Параметри".

2 .Возле "Показувати в новому вікні Microsoft Edge" виберіть зі списку, що ви хочете щоб відкривалося з відкриттям браузера: "Початкова сторінка" - при відкритті браузера відкриється сторінка з рядком пошуку, новинами і погодою; "Нова вкладка" - з відкриттям браузера буде відкриватися порожня вкладка; "Попередні сторінки" - з відкриттям браузера будуть відкриватися вкладки, які були відкриті при його минулому закриття; "Певна сторінка або сторінки" - ви можете задати які сторінки відкривати при відкритті браузера.

3 . Якщо біля "Показувати в новому вікні Microsoft Edge" вибрано (або ви вибрали) "Певна сторінка або сторінки", то нижче ви можете видалити сайти, які задані для відкриття з відкриттям браузера - для цього біля посилання натискайте на хрестик; також нижче в рядку ви можете написати посилання сайтів, які хочете щоб відкривалися з відкриттям браузера.

Змінити сторінки відкриваються з відкриттям браузера Opera

1 .У відкритому браузері Opera зліва вгорі натисніть на "Меню" і зайдіть в "Налаштування".

2 . Біля "При запуску" ви можете вибрати, що буде відбуватися з відкриттям браузера: "Відкрити початкову сторінку" - з відкриттям браузера відкриється "експрес панель"; "Продовжити з того ж місця" - відкриються вкладки, які були активні, коли веб-; "Відкрити певну сторінку або декілька сторінок" - можна задати сайти, які будуть відкриватися з відкриттям браузера.

3 . Якщо ви поставили крапку біля "відкрити певну сторінку або декілька сторінок" - натисніть на "Задати сторінки" і впишіть сайти, які хочете щоб відкривалися з відкриттям браузера. Зайві можна видалити натиснувши на хрестик поруч. Після внесення змін натисніть "ОК"

Все, тепер при відкритті браузера будуть відкриватися тільки ті сторінки, які вам потрібні! Якщо є доповнення або ви знаєте інші способи - пишіть в коментарях! Удачі Вам 🙂