Очистити журнали подій в Windows

У сьогоднішній статті розглянемо різні способи очищення всіх журналів подій в Windows.

Відкривши "Перегляд подій" ви можете побачити різні журнали Windows, в яких знаходяться різні попередження, помилки додатків і системи, інформаційні повідомлення. Бувало, що звичайний користувач не міг увійти в систему через те, що журнал безпеки переповнений. В такому випадку можна було увійти в систему користувачем з правами адміністратора, очистити журнал і в його властивостях поставити затирання за потребою.

 Очистити всі журнали перегляду подій в командному рядку

1.  Відкрийте командний рядок від імені адміністратора: один із способів - натиснути на меню "Пуск" правою кнопкою миші і вибрати "Командний рядок (адміністратор)" з меню.

2. Введіть команду  for / F "tokens = *"% 1 in ( 'wevtutil.exe el') DO wevtutil.exe cl "% 1"  і натисніть клавішу Enter. По завершенню очищення закрийте командний рядок.

Очистити всі журнали перегляду подій в PowerShell

1.  Відкрийте PowerShell: один із способів - в рядку пошуку ввести powershell і вибрати його зі знайдених результатів.

2. Введіть команду  Get-EventLog -LogName * | ForEach {Clear-EventLog $ _. Log}  і натисніть клавішу Enter.

Очистити журнал подій в "Перегляд подій"

1. У рядку пошуку або в меню виконати (виконати викликається клавішами Win + R) введіть команду  eventvwr.msc і натисніть клавішу Enter.

2. Натисніть на журнал, який ви хочете очистити, правою клавішею миші та виберіть "Очистити журнал".

3. Ви можете просто очистити журнал натиснувши на "Очистити" і очистити його, попередньо кудись зберігши копію - натиснувши на "Очистити і зберегти".

На сьогодні все, якщо ви знаєте інші способи пишіть коментарі! Удачі Вам 🙂