Як відкотити драйвера пристрою до попередньої версії в Windows 10

Нова версія драйвера пристрою часто додає функціональні можливості і усуває проблеми, які були виявлені в більш ранніх версіях. Якщо пристрій після поновлення виходить з ладу або з'являються проблеми - ви можете виконати відкат драйвера до раніше встановленого. Сьогоднішня стаття покаже вам як відкотити драйвер пристрою до попередньої версії в ОС Windows 10

Якщо відкат драйвера не вирішує проблеми з вашим пристроєм, відвідайте веб - сайт виробника і спробуйте завантажити драйвера на ваш пристрій.

Як відкотити драйвер пристрою до попередньої версії в ОС Windows 10

Щоб відкотити драйвера - потрібно щоб ваш обліковий запис була адміністратором.

1.Натисніть на "Пуск" правою клавішею миші та виберіть "Диспетчер пристроїв";

2. Знайдіть пристрій, відкат драйвера якого ви хочете зробити, в нашому прикладі ми будемо повертати попередній драйвер відеоадаптера. Натискаємо на відеоадаптер правою клавішею миші і вибираємо "Властивості" (як на малюнку нижче);

3.У вкладці "Драйвер" натисніть на "Відкинути", якщо "відкотити" сіре і ви не можете на нього натиснути - значить драйвера на цей пристрій не оновлювалися, в системі встановлений тільки один драйвер.

4.У наступному вікні на питання "Ви дійсно хочете відновити раніше встановлену колишню версію драйвера?" натисніть "Так"

Все, драйвер пристрою ми відкотили, тепер просто закрийте вікно.

Щоб знову оновити драйвер цього пристрою - скачайте і встановіть драйвера з офіційного сайту або виконайте 1 і 2 пункт з інструкції вище => у вкладці "Драйвер" натисніть на "Оновити"

У наступному вікні виберіть "Автоматичний пошук оновлених драйверів"

Останнім вікном буде повідомлення про успішне або неуспішні оновленні драйвера. Якщо не успішному - качайте драйвера з офіційного сайту. Закрийте вікно.

На сьогодні все, ми з вами розглянули як оновити і відкотити драйвер пристрою в Windows 10. Якщо є доповнення, ви знаєте інші способи - пишіть коментарі! Удачі Вам 🙂