Як вирівняти текст по центру вертикально на сторінці в Microsoft Word

Вам необхідно зробити титульний лист для звіту? Ви можете створити його дуже просто і якісно, ​​вирівнявши як горизонтально, так і вертикально. Вирівняти текст по центру горизонтально не складе особливих труднощів -ви можете зробити це виділивши потрібний текст, і в меню «Головна» у вкладці «Абзац» натиснути на кнопку «По центру».

Але чи так це просто з центруванням по вертикалі? Це теж просто, і в сьогоднішній статті розглянемо як це зробити.

Перед тим, як вирівняти титульний лист, необхідно відокремити його від решти тексту. Тільки так у вас вийде зробити, щоб текст був по центру вертикально. Встановіть курсор перед текстом, який хочете помістити на іншій сторінці, далі у верхньому меню натискаємо на вкладку «Вставка», вибираємо «Сторінки» і натискаємо на «Розрив сторінки».

Після того як ми отримали потрібний нам текст для титульного аркуша => помістіть курсор в будь-якому місці на сторінці обкладинки і перейдіть на вкладку меню «Макет».

У розділі «Параметри сторінки» натискаємо на правий нижній кут.

У вікні «Параметри сторінки» вибираємо вкладку «Джерело паперу».

У розділі «Сторінка» натискаємо на «Вертикальне вирівнювання» і вибираємо «По центру».

Тепер текст вашого титульного аркуша розташований рівно по центру вертикально щодо листа.

Центрування тексту може вам дуже допомогти в створенні маленьких текстових документів, таких як ділові листи, або будь-які інші документи, які містять мінімум тексту, при цьому набагато поліпшивши їх зовнішній вигляд.

Удачі Вам і гарного настрою =)