Як створити нову папку в Windows 10

У сьогоднішній статті ми розглянемо як різними способами створити нову папку в Windows 10.

Створити нову папку за допомогою поєднання клавіш

1 . Там де ви хочете створити нову папку натисніть Ctrl + Shift + N

2 . Введіть ім'я "Нової папки" і натисніть Enter.

Створити папку зі стрічки провідника

1 . Відкрийте провідник (Win + E).

2 . Натисніть на вкладку "Головна" => перейдіть туди, де ви хочете створити нову папку => натисніть на "Нова папка" (див. Скріншот нижче) або натисніть на "Створити елемент" і виберіть "Папку".

3.  Введіть ім'я, яке ви хочете для "Нової папки", і натисніть Enter.

Створити нову папку з контекстного меню

1 . Там де ви хочете створити нову папку натисніть правою кнопкою миші => виберіть "Створити" => "Папку".

2 . Введіть ім'я, яке ви хочете для «Нової папки», і натисніть Enter.

Створити нову папку в командному рядку

1 . Відкрийте командний рядок: один із способів - в рядку пошуку або в меню "Виконати" (виконати викликається кнопками Win + R) введіть  cmd  і натисніть кнопку Enter.

2 . У нашому прикладі ми створимо папку New Folder на диску D: \ в папці 1234: вводимо команду  md "d: \ 1234 \ New Folder" і натискаємо кнопку Enter. Ви можете ввести будь-яке ім'я для нової папки і створити її де хочете (якщо б потрібно було створити на диску C: у папці temp папку з назвою New - виконували б команду md "C: \ temp \ New").

Створити нову папку в PowerShell

1 . Відкрийте PowerShell: один із способів - в меню "Виконати" (виконати викликається кнопками Win + R) введіть powershell  і натисніть кнопку Enter.

2 . У нашому прикладі ми створимо папку New Folder на диску D: \ в папці 1234: вводимо команду New-Item -Path "D: \ 1234 \ New Folder" -ItemType "directory" -Force  і натискаємо кнопку Enter. Ви можете ввести будь-яке ім'я для нової папки і створити її де хочете (якщо б потрібно було створити на диску C: у папці temp папку з назвою New - виконували б команду New-Item -Path "C: \ temp \ New" -ItemType " directory "-Force).

На сьогодні все, якщо ви знаєте інші способи - пишіть в коментарях! Удачі Вам 🙂