Як відкрити командний рядок при завантаженні в Windows 10

Найчастіше командний рядок використовують в самій системі, способи її відкриття в Windows ми описували в статті "Як запустити командний рядок в Windows 10". Іноді виникає потреба відкрити командний рядок до завантаження системи, в сьогоднішній статті ми опишемо як це зробити двома способами.

Відкрити командний рядок при завантаженні в додаткових параметрах запуску

1. Зайдіть в додаткові параметри запуску: даний режим запускається сам, якщо система з якихось причин не завантажується, також ви його можете запустити утримуючи клавішу shift натиснувши лівою клавішею миші на "Перезавантаження" комп'ютера.

2. Зайдіть в "Пошук і усунення несправностей".

3. Відкрийте "Розширені можливості пошуку".

4. Виберіть "Командний рядок".

Після даних дій вам потрібно вибрати обліковий запис адміністратора і ввести пароль (якщо пароля немає - просто натисніть Enter, залишивши поле порожнім).

Відкрити командний рядок при завантаженні використовуючи інсталяційний диск

1.  Вставте в комп'ютер інсталяційний диск з Windows 10 (якщо у вас немає інсталяційного диска - створіть його використовуючи утиліту від Майкрософт, спосіб описаний в статті "Чистий установка Windows 10"). Вимкніть комп'ютер і заново його включите => відразу після включення натисніть клавішу F9 на клавіатурі, щоб з'явилося Boot Option Menu (якщо у вас пристрій не компанією HP - знайдіть в інструкції, що натискати при включенні, щоб вибрати завантаження з флешки або диска на вашому пристрої) => в меню оберіть установчу флешку (або диск) => натисніть Enter.

2. Перед вами з'явиться напис "Press any key to boot from CD or DVD - натисніть Enter.

3. Зліва внизу виберіть "Відновлення системи".

4.  Зайдіть в "Пошук і усунення несправностей".

5. Відкрийте "Розширені можливості пошуку".

6. Виберіть "Командний рядок".

Після даних дій вам потрібно вибрати обліковий запис адміністратора і ввести пароль (якщо пароля немає - просто натисніть Enter, залишивши поле порожнім).

На сьогодні все, якщо у вас є доповнення або ви знаєте інші способи -пише коментарі! Удачі Вам 🙂