Як конвертувати FAT32 в NTFS без втрати даних в Windows

У сьогоднішній статті розглянемо різні способи, як конвертувати файлову систему FAT32 в NTFS без втрати даних в Windows 7, 8 і 10.

   Конвертувати FAT32 в NTFS без втрати даних за допомогою командного рядка

1. Відкрийте командний рядок: один із способів - натисніть на меню "Пуск" правою клавішею миші та виберіть "Командний рядок (Адміністратор)".

2. Введіть команду  convert буква диска: / fs: ntfs  і натисніть клавішу Enter. У команді  буква диска  замініть на букву диска Fat32, який ви хочете перетворити в NTFS. Наприклад, диск який я хочу перетворити відображається в управлінні дисками і в провіднику з буквою  F,  значить команду потрібно ввести  convert f: / fs: ntfs  і натиснути клавішу Enter.

Коли напише "Перетворення завершено" можете закрити вікно командного рядка, обраний вами диск буде перетворений в NTFS і всі дані на ньому залишаться недоторканими.

Перетворити FAT32 в NTFS без втрати даних за допомогою Aomei Ntfs2Fat32

1. Перейдіть на сайт Aomei скачайте і встановіть програму Aomei Ntfs2Fat32: на самій сторінці натисніть на Download => на наступній сторінці Download Now => запустіть завантажений файл => у вікні натисніть на "Next" => поставте крапку в поле "I accept the agreement" => Next => Next = > OK => Next => Install => Finish.

2. Запустіть встановлену програму Aomei Ntfs2Fat32 => поставте крапку в поле "FAT32 to NTFS" і натисніть на "Next".

3. Виберіть зі списку диск, який потрібно перетворити і натисніть "Next".

4. Підтвердіть перетворення обраного вами диска натиснувши на "Proceed" і "Так".

5. Натисніть на "ОК" і "Finish". Закрийте програму, обраний вами диск вже перетворений.

На сьогодні все, якщо у вас є доповнення або ви знаєте інші способи - пишіть коментарі! Удачі Вам 🙂