Кілька прихованих ігор від Google

Google додає в свої продукти деякі дрібниці, які щоб помітити потрібно сильно постаратися. У сьогоднішній статті розглянемо кілька варіантів запуску ігор і деякі трюки в продуктах Google, які приховані від очей користувача.

Грати коли відсутня інтернет Google Chrome

Можливо Ваш провайдер проводить технічні роботи, або Ви забули заплатити за інтернет і замість потрібної сторінки в Google Chrome ви бачите картинку "Ні підключення до Інтернету"

Ви відразу закриваєте браузер? А звертали ви увагу на динозавра? Натисніть пробіл і перед вами буде простенька гра, керуючи стрілками ви зможете прогулятися динозавром по пустелі 🙂

Pac Man

Бачили фільм Пікселі? Де геймери борються з інопланетянами, і одна з ігор в якій йде боротьба називається Pac Man. Так ось, щоб спробувати себе в цій грі, не потрібно завантажувати якийсь додаток - досить в пошуковику Google ввести Google Pacman і натиснути Enter.

Натисніть на знайдений результат і в цьому ж вікні почнеться гра, ви зможете керуючи стрілочками збирати точки і бігати від незрозумілих істот 🙂

Шарик і дошка

Багато з вас грали в гру, де потрібно управляти дошкою внизу екрану і відбивати кульку, який руйнує все вгорі і одне намагається впасти ... Так, можна завантажити дану гру і грати, а можна скористатися вільною хвилиною і в пошуку ввести Atari breakout, після чого натиснути на "Зображення". Розпочнеться гра, де ви за допомогою стрілок будете керувати дошкою і відбивати кульку.

Пасьянс (Solitaire)

Ще один простий спосіб зіграти в знайому гру - в пошуковому рядку Google введіть  Solitaire  і натисніть Enter. Результатом буде знайомий вам пасьянс, просто натисніть на "Натисніть щоб грати"

Виберіть рівень складності

Один співробітник в нашому офісі дуже часто сидить за комп'ютером з серйозним обличчям, всі думають, що він старанно трудиться і справді, якщо поглянути на його екран можна побачити, що він грає в пасьянс 🙂   

Хрестики і нулики

Хто з вас не грав в хрестики-нулики? Раніше правда ми використовували аркуш паперу, зараз же все і все роблять за комп'ютером ... Якщо в рядку пошуку Google ввести  Tic-Tac-Toe  і натиснути Enter, то перед вами відкриється гра хрестики-нулики. Де ви зможете грати в знайому гру як з комп'ютером, так і з одним. Також ви зможете вибрати рівень складності.

 Прихована гра Android 

У кожної версії Android є свій прихований значок, а за значком ховається гра і навряд чи ви їх випадково знайшли. Щоб знайти цей значок і гру - потрібно зайти в налаштування телефону => знайти і вибрати "Про телефоні" => Відомості про ПО => потрібно натискати по полю "Версія Android" поки не з'явитися значок даної версії.

Коли надивитеся на значок, натисніть на нього і тримаєте не відпускаючи палець поки не запуститься гра.

Пошуковик Google виглядає по іншому

Якщо ви біля комп'ютера одного і хочете над ним познущатися - встановіть йому одну з посилань нижче в якості домашньої сторінки:

Google зламався - вся сторінка сиплеться, після чого можна брати лівою клавішею миші цеглинки і кидатися ними 🙂

Google з нахилом - вся сторінка під нахилом;

Зникаючі результати пошуку - результати пошуку починають пропадати;

Сторінка Google обертається.

На сьогодні все, якщо знаєте інші приховані гри або можливості від Google, або якщо є доповнення - пишіть коментарі! Удачі Вам 🙂