Як зробити автоматичний вхід в Windows 10,8, 7

Якщо ви єдиний користувач комп'ютера, і якщо вам нема чого приховувати від інших - в Windows 10, 8 і 7 можна налаштувати автоматичний вхід в систему, щоб у вас не запитувало кожен раз при вході логін і пароль.

Дана інструкція писалася в Windows 10, але всі пункти інструкції працюють таким же чином в Windows 8, 7, Vista і т.д.

Налаштувати автоматичний вхід в Windows.

Натисніть клавіші Win + R, щоб відкрити вікно "Виконати" (в Windows 7,8, 10 наступну команду не обов'язково запускати через "Виконати", її можна ввести в рядок пошуку)

Введіть команду netplwiz і натисніть "ОК" (або Enter)

Перед вами відкриється список з усіма користувачами, які є на цьому комп'ютері. Натисніть лівою клавішею миші на користувача під яким ви хочете входити в систему автоматично, після його виділення -сніміте галочку з «Вимагати введення імені користувача і пароля». Натисніть "Застосувати"

В поле "Пароль" і "Підтвердження" введіть пароль під яким входите зазвичай в систему і натисніть "ОК"

Все, тепер в систему буде відбуватися автоматизувати реєстрацію, не вимагаючи від вас постійного введення пароля. Щоб повернути все як було - виконайте те ж саме, тільки галочку замість зняття потрібно поставити в полі "Вимагати введення імені користувача і пароля".

Налаштувати автоматичний вхід в Windows c допомогою редактора реєстру Windows 10.

Цей варіант складніше і довше, але все ж ми його вирішили показати. Ви можете зробити все те саме, що і в інструкції вище, але за допомогою редактора реєстру. Перед редагуванням реєстру рекомендується створити точку для відновлення системи.

1. Відкрийте редактор реєстру: в рядку пошуку або в меню виконати (виконати викликається клавішами win + r) напишіть  regedit  і натисніть Enter.

2. У лівій колонці перейдіть по шляху  HKEY_LOCAL_MACHINE \ SOFTWARE \ Microsoft \ Windows NT \ CurrentVersion \ Winlogon. Виберіть розділ  Winlogon,  з правого боку потрібно змінити чотири параметри: AutoAdminLogon, DefaultDomainName, DefaultUserName, DefaultPassword.

3.  Спочатку відкрийте подвійним клацанням лівої кнопки миші параметр  AutoAdminLogon  і в поле значення напишіть  1 після чого натисніть "ОК".

4.  Відкрийте параметр  DefaultDomainName в нього потрібно записати ім'я вашого комп'ютера, дізнатися його можна натиснувши на "Цей комп'ютер" правою клавішею миші і зайшовши в властивості, або одним із способів описаних в статті "32-розрядна або 64-розрядна Windows?". Пишіть в поле "Значення" ім'я вашого комп'ютера і натискайте "ОК".

5. Відкрийте параметр  DefaultUserName,  в поле "Значення" напишіть ім'я користувача під яким ви хочете заходити в систему автоматично і натисніть "ОК".

6. Швидше за все у вас немає параметра  DefaultPassword , якщо він є - пропустіть цей пункт. Натисніть на розділ  Winlogon  правою клавішею, виберіть "Створити" => "Строковий параметр" => назвіть створений параметр  DefaultPassword  і натисніть Enter.

7. Відкрийте параметр  DefaultPassword,  в поле "Значення" напишіть пароль до облікового запису під якою ви хочете входити в систему автоматично, після чого натисніть "ОК".

 Можете закривати редактор реєстру і пробувати. Якщо в майбутньому ви захочете прибрати автоматичний вхід - видаліть створений параметр DefaultPassword (натиснувши по ньому правою клавішею миші і вибравши "Видалити) і змініть значення параметра AutoAdminLogon на 0

На сьогодні все, якщо є доповнення - пишіть коментарі! Удачі Вам 🙂