Як знайти зображення екрану блокування в Windows 10

Днями мені поставили запитання: як знайти картинку екрану блокування в Windows 10? Ту, яка висвічується на екрані коли комп'ютер заблокований. У сьогоднішній статті відповімо на це питання.

Картинки екрану блокування в Windows 10 знаходяться в двох папках:

C: \ Windows \ Web \ Screen і C: \ Users \ ім'я користувача \ AppData \ Local \ Packages

\ Microsoft.Windows.ContentDeliveryManager_cw5n1h2txyewy \ LocalState \ Assets

Іншими словами:

1 .Зайдіте в провідник: відкривши його з ярлика або натиснувши на клавіатурі клавіші Win + E => перейдіть по шляху  C: \ Windows \ Web \ Screen \ => є тут потрібне вам зображення? Якщо немає - переходите до другого пункту інструкції.

2 . В адресний рядок вставте

% USERPROFILE% / AppData \ Local \ Packages \ Microsoft.Windows.ContentDeliveryManager_cw5n1h2txyewy \ LocalState \ Assets 

після чого натисніть клавішу Enter.

3 . Перед вами відкриється папка з усіма зображеннями екрану блокування в Windows 10 , правда вони все без розширення і відкрити їх відразу не вийде. Бажано скопіюйте дане папку собі на робочий стіл (або в будь-яке інше місце) і тільки в копії починайте редагувати зображення! У копії папки натискаємо на "Розмір" (біля червоної стрілки), після цього дії все зображення будуть вгорі, а значки нижче. Те що з великим розміром - зображення, то що з меншим - значки.

4 . Тепер до кожного зображення потрібно додати розширення, шляхом його перейменування. Натисніть на будь-який файл великого розміру правою клавішею миші та виберіть "Перейменувати".

5 . В кінці назви файлу допишіть  .jpg  і натисніть клавішу Enter.

Після даної дії перед вами буде звичайний файл із зображенням, яке ви зможете відкрити стандартними додатками. До речі, додати розширення можна відразу в усі файли за допомогою командного рядка. На сьогодні все, якщо є доповнення - пишіть коментарі! Удачі Вам 🙂