Як видалити сторінку в Facebook

У сьогоднішній статті розглянемо як повністю видалити сторінку в Facebook, як тимчасово деактивувати аккаунт Facebook і як завантажити всі ваші дані з Facebook (фото, відео, повідомлення, ваші дані і т.д.).

Якщо ви вирішили, що вам Facebook більше не потрібен - є кілька варіантів, що з ним робити: тимчасово деактивувати ваш аккаунт, а якщо раптом він знадобиться - активувати його знову; просто не заходити в нього; повністю його видалити разом з усім, що там є.

Видалити сторінку Facebook назавжди

Даним способом ви видалите сторінку Facebook повністю і не зможете її відновити в майбутньому. Вірніше зможете відновити, якщо ви запустите процес видалення і протягом 14 днів передумаєте, якщо більше - вам доведеться створювати новий акаунт і заново шукати друзів.

1. Перейдіть по посиланню і натисніть на "Видалити мій акаунт".

2. Введіть пароль до вашого облікового запису та вказаний на зображенні код, після чого натисніть на "ОК".

3. У вікні натисніть на "ОК" і якщо ви хочете, щоб сторінка була повністю вилучена - не заходьте на свою сторінку в перебігу 14 днів.

Як тимчасово відключити обліковий запис Facebook

1. Відкрийте вашу сторінку Facebook => з правого боку вгорі є стрілка вниз (дивіться малюнок), натисніть на неї і зайдіть в "Налаштування".

2. З лівого боку виберіть "Загальні", з правого боку біля "Управління аккаунтом" натисніть на "Редагувати".

3. Натисніть на "Деактивувати акаунт".

4. Натисніть на "Деактивувати".

5. "Деактивация вашого облікового запису призведе до блокування вашого профілю, видалення вашого імені і фото з більшості матеріалів, якими ви ділилися на Facebook. Деяка інформація по колишньому може бути видна іншим людям, наприклад ваше ім'я в списку друзів і повідомлення", натисніть на " деактивувати ".

 Якщо ви захочете знову активувати обліковий запис - просто зайдіть на Facebook використовуючи дані свого облікового запису.

 Завантажити копію даних з Facebook

Ви можете завантажити зі своєї сторінки Facebook копію всіх своїх даних: публікації, фото і відео якими ви ділилися; повідомлення в чатах; дані з розділу "Інформація" вашого профілю і т.д.

1. Відкрийте вашу сторінку Facebook => з правого боку вгорі є стрілка вниз (дивіться малюнок), натисніть на неї і зайдіть в "Налаштування".

2. З лівого боку виберіть "Загальні", з правого боку натисніть на "Завантажити копію".

3. Натисніть на "Почати створення архіву".

4. Натисніть ще раз на "Почати створення архіву".

5. На вашу пошту прийде лист про те, що ви запросили створення копії своїх даних. Через деякий час на пошту прийде сповіщення, що посилання на скачування даних готова, також ви побачите сповіщення на сторінці Facebook. Натисніть на оповіщення і на "Завантажити архів".

6. Введіть пароль свого облікового запису і натисніть на "Відправити".

На ваш комп'ютер буде завантажений архів .zip з усіма даними з вашого облікового запису Facebook.

На сьогодні все, якщо ви знаєте інші способи - пишіть в коментарях! Щастя Вам 🙂