Пропав значок батареї з панелі завдань Windows 10

Після оновлення операційної системи Windows 10 у деяких користувачів пропадає значок батареї з панелі завдань. У сьогоднішній статті опишемо способи вирішення даної проблеми.

Раніше ми описували, що після оновлення може не працювати меню пуск належним чином, також ми описували помилки з якими ви можете зіткнутися під час поновлення, сьогодні ж додамо в цю серію вирішення питання зі зниклим значком батареї.

Значок батареї відсутній на панелі завдань

1.Заходім в "Пуск" і вибираємо "Параметри" (також можна зайти в центр повідомлення на панелі завдань і вибрати "Всі параметри";

2.В вікні вибираємо "Персоналізація";

3.В лівій бічній панелі вибираємо "Панель задач", а в правій шукаємо і натискаємо на "Включення і вимикання системних значків";

4.Возле "Харчування" якщо вимкнено - увімкніть, якщо включено і все одно значка немає - спробуйте вимкнути і включити. Якщо значок з'явився - дякуємо і закриваємо статтю, а може навіть натискаємо по сподобалася рекламі (адже за рахунок неї і живуть найчастіше сайти). Якщо ярлик не з'явився - пробуємо спосіб нижче.

Натисніть на пуск правою клавішею миші та виберіть "Диспетчер пристроїв" (диспетчер пристроїв можна запускати і іншими способами, наприклад в рядку пошуку або в меню виконати вписати команду  devmgmt.msc і натиснути Enter)

Відкриваємо підменю "Батареї" (у списку має з'явиться їх дві) => натискаємо на першу правою клавішею миші і вибираємо "Відключити" => робимо те ж саме з другою => тепер натискаємо на першу правою клавішею миші і вибираємо "Включити", те ж саме робимо з другої. Після даних дій перезавантажте комп'ютер і подивіться зважилася проблема.

Також деякі користувачі видаляли в диспетчері пристроїв ці батареї, перезавантажували комп'ютер і значок з'являвся знову. Загалом варіанти вам написані - пишіть чи допомогли вам вони чи ні, також якщо ви знаєте інші способи вирішення даного питання - пишіть в коментарях. Удачі Вам 🙂