Як встановити (видалити) XPS Viewer в Windows 10

Додаток "Засіб перегляду XPS" використовують для роботи з документами XPS. У Windows 10 до v1803 воно було встановлено за замовчуванням, зараз же, щоб додати потрібно виконати деякі дії. У цій статті розглянемо як встановити або видалити XPS Viewer в Windows 10.

Встановити (видалити) "Засіб перегляду XPS" в параметрах системи

1. Відкрийте меню "Пуск" і зайдіть в "Параметри" (або натисніть на клавіатурі клавіші Win + I).

2.  Зайдіть в "Додатки", з лівого боку виберіть "Програми та можливості", з правого боку натисніть на "Управління додатковими компонентами".

3.  Якщо ви хочете видалити "XPS Viewer" - знайдіть його в списку, натисніть на нього лівою клавішею миші і натисніть на "Видалити".

Якщо ви хочете встановити "XPS Viewer" - натисніть на "Додати компонент".

Знайдіть "XPS Viewer" => натисніть на нього лівою клавішею миші і натисніть на "Встановити".

Встановити (видалити) "Засіб перегляду XPS" в командному рядку

1. Відкрийте командний рядок від імені адміністратора: введіть в рядку пошуку  cmd - натисніть на "Командний рядок" правою клавішею миші та виберіть "Запуск від імені адміністратора".

2. Щоб видалити "XPS Viewer" введіть команду  DISM / Online / Remove-Capability /CapabilityName:XPS.Viewer~~~~0.0.1.0 і натисніть клавішу Enter. По закінченню виконання команди вам запропонує перезавантажити комп'ютер, якщо ви згодні - натисніть клавішу  y на клавіатурі, якщо немає - клавішу  n

Щоб встановити "XPS Viewer" введіть команду  DISM / Online / Add-Capability /CapabilityName:XPS.Viewer~~~~0.0.1.0  і натисніть клавішу Enter. По закінченню виконання команди вам запропонує перезавантажити комп'ютер, якщо ви згодні - натисніть клавішу  y на клавіатурі, якщо немає - клавішу  n

На сьогодні все, якщо ви знаєте інші способи - пишіть в коментарях! Щастя Вам 🙂