Як вставити шрифт в документ Microsoft Word

Якщо в документі Word використовувалися різні шрифти, ви відправили комусь копію документа і там він відкривається з шрифтом за замовчуванням - швидше за все на іншому комп'ютері немає шрифтів, які ви використовували в документі. Щоб на іншому комп'ютері документ відкривався з тими ж шрифтами, що ви використовували для його створення - потрібно разом з документом переслати використовуваний шрифт. У сьогоднішній статті розглянемо як вставити шрифт в документ Word.

Коли ви вмикаєте цю функцію, Office бере використовуваний в документі шрифт з вашої системи і вставляє його в документ. Після даних дій, розмір документа трохи збільшиться, але тепер кожен хто відкриє його - побачить текст з обраним вами шрифтом.

1. Відкрийте потрібний документ => зайдіть в "Файл".

2. Натисніть на "Параметри".

3. У лівій колонці виберіть "Збереження", в правій колонці поставте галочку перед "Впровадити шрифти в файл", і щоб зменшити розмір файлу, поставте галочку перед "Впроваджувати тільки знаки, які використовуються в документі". Навпаки "Чи не впроваджувати звичайні системні шрифти" варто галочку за замовчуванням, якщо не варто - поставте і натисніть "ОК".

На сьогодні все, якщо є доповнення - пишіть в коментарях! Удачі Вам 🙂