Як змінити іконку Exe-файлу

Якщо вам з якоїсь причини захотілося змінити іконку програми - в сьогоднішній статті ми вам розповімо як це зробити.

Додатки мають розширення exe , ви можете в будь-який момент створити ярлик програми і змінити іконку самого ярлика, але якщо вам потрібно змінити іконку самого додатка exe - вам знадобиться додаток Resource Hacker. У Windows немає вбудованих способів змінювати іконки для exe файлів, з цього вам знадобиться додаткове програмне забезпечення, іконка яку ви хочете встановити і кілька хвилин вільного часу.

Завантаження і установка Resource Hacker

1. Перейдіть на сайт Resource Hacker і натисніть на Download.

2.  Натисніть на "Exe install".

3. Відкрийте завантажений файл.

4. Натиснувши на "Browse" ви можете змінити місце для установки програми. Ви можете залишити місце установки за замовчуванням, просто натиснувши на "Next".

5. Натисніть на "Next".

6. Натисніть на "Install".

7. Натисніть на "Finish".

Змінити іконку файлу exe

1. Відкрийте через провідник папку з файлом exe. Якщо ви не знаєте в якій папці знаходиться додаток - натисніть на ярлик цієї програми правою кнопкою миші і виберіть "Розташування файлів".

2. Зробіть собі копію exe файлу (іконку для якого ви зібралися поміняти).

3. На exe файл, іконку якого ви хочете змінити, натисніть правою кнопкою миші і виберіть з меню "Open using Resource Hacker".

4. У відкрилася програмі зліва виберіть "Icon", після чого вгорі виберіть "Action" => Replace icon.

5. У цьому вікні виберіть "Open file with new icon".

6. Знайдіть значок, який ви хочете використовувати для цього додатка, значки можуть бути EXE, DLL, RES, ICO. Ми наприклад відкриваємо стандартні значки системи з файлу C: \ Windows \ System32 \ imageres.dll.

7. Якщо іконка в файлі не одна - з лівого боку виберіть ту, яка вам подобається, після чого натисніть "Replace".

8. Якщо доступні різні розміри значка - ви їх можете побачити під "Icon Group" і вибрати потрібний розмір. Збережіть зміни, натиснувши на дискету у верхній панелі програми.

Іконку потрібного exe файлу ви замінили, якщо захочете повернути іконку ту, яка була в самому начале- скористайтеся копією файлу (просто видаліть новий файл і перейменуйте старий). На сьогодні все, якщо у вас є доповнення - пишіть коментарі! Удачі Вам 🙂