Показати відсоток батареї на панелі завдань в Windows 10

Щоб дізнатися, що залишився відсоток заряду батареї в Windows 10, потрібно навести курсор миші на значок батареї або натиснути на нього лівою клавішею миші. Також можна встановити додатковий значок, який буде постійно відображати скільки залишилося відсотків заряду батареї.

Незручно кожен раз натискати лівою клавішею миші на значок батареї, щоб побачити скільки залишилося заряду. У самій системі немає можливості встановити відображення відсотків заряду на значку на постійній основі, на даний момент це можна зробити тільки за допомогою програми.

1. Встановіть програму BatteryBar Basik: перейдіть за посиланням => відразу почнеться завантаження програми, воно не велике в розмірі і під час роботи не їсть багато ресурсів => запустіть викачане додаток => встановіть його натискаючи в відкриваються вікнах "Далі", "Приймаю" , "Встановити" і "Готово".

2. Після установки програми значок з'явитися відразу на панелі завдань біля годинника, якщо його там немає - натисніть в порожньому місці панелі завдань правою клавішею миші => виберіть "Панелі" => BatteryBar. На початку додаток показує скільки часу залишилося до повного розряду батареї, щоб змінити час на відсоток - натисніть на значок лівою клавішею миші.

Якщо ви наведете курсор миші на значок - з'явиться додаткове вікно, в якому ви побачите: відсоток, ємність, потужність розряду, знос, повне час розряду, час минув з моменту повного заряду.

3. Ви можете прибрати значок батареї, який показує система. Зайдіть в меню "Пуск" => Параметри => Персоналізація => Панель завдань => з правого боку відкрийте "Виберіть значки, які відображаються в панелі завдань" => навпроти "Харчування" натисніть на перемикач лівою клавішею миші, щоб він став в положення " Вимкнути. "

Є платна версія програми, яка показує повідомлення і яку можна налаштовувати на свій смак. Безкоштовна не вказує реклами, не встановлює додатково програмне забезпечення, не їсть багато ресурсів і проста в роботі. З цього варто платити за платну версію програми?

На сьогодні все, якщо ви знаєте інші способи або є доповнення - пишіть коментарі! Удачі Вам 🙂