Як перемикатися між відкритими вікнами в Windows 10

У Windows 10 працюють всі способи перемикання між вікнами з попередніх версій, також на панель задач додали значок "Подання завдань", який дає можливість швидко переключитися між усіма відкритими вікнами на кількох робочих столах. У сьогоднішній статті розглянемо різні способи як перемикатися між відкритими вікнами в Windows 10.

Як перемикатися між відкритими вікнами в поданні завдань

Натисніть на панелі завдань на кнопку "Подання завдань" або натисніть на клавіатурі клавіші Win + Tab

Виберіть вікно на яке ви хочете перейти, якщо у вас кілька робочих столів - виберіть нижче потрібний робочий стіл і потрібне на ньому вікно.

Як перемикатися між відкритими вікнами за допомогою Alt + Tab

У всіх версіях Windows працював і працює цей спосіб. Натисніть і утримуйте Alt на клавіатурі => натискайте клавішу Tab (не відпускаючи Alt) поки не виділиться потрібне вікно в білу рамку => після виділення вікна відпустіть клавішу Alt

Як перемикатися між відкритими вікнами в панелі завдань

Наведіть покажчик миші на значок потрібного додатка на панелі завдань і виберіть з з'явилися ескізів потрібне вікно, натиснувши на нього лівою клавішею миші.

Як перемикатися між відкритими вікнами в диспетчері завдань

Відкрийте диспетчер задач: один із способів - натисніть на панель задач в порожньому місці правою клавішею миші та виберіть "Диспетчер завдань" (також ви можете натиснути на клавіатурі клавіші Ctrl + Alt + Esc).

Якщо ви в перший раз відкриваєте диспетчер задач - потрібно натиснути на "Детальніше".

У вкладці "Процеси" в пункті "Додатки" натисніть на додаток на яке ви хочете перейти лівою клавішею миші, щоб побачити відкрите вікно, і на вікно, що з'явилося натисніть правою клавішею миші, виберіть "Переключитися" (дивіться малюнок).

На сьогодні все, якщо ви знаєте інші способи - пишіть в коментарях! Щастя Вам 🙂