Увійти в Skype двома обліковими записами

Якщо виникла потреба працювати в Skype під двома обліковими записами, то можна запустити дві програми. Але тут не все так просто, якщо ви запускаєте Skype з ярлика ще раз - відкривається вже працює програма, а не нове вікно. У сьогоднішній статті розглянемо пару способів як увійти в Skype під двома (або більше) обліковими записами.

Увійти в Skype через браузер

Якщо одним обліковим записом ви увійшли через програму Skype, то другий можна зайти через браузер. Відкрийте сторінку входу і введіть дані своєї другої облікового запису. Якщо вам потрібно зайти під третьою обліковим записом - відкрийте ще один браузер, або той же самий браузер але інкогніто.

Запустити другу програму Skype

Щоб використовувати цей варіант в Windows 8 і 10 - потрібно встановити класичний Skype. Тобто, не з магазину, а зайти на сторінку завантаження Skype => біля напису "Завантажити Skype з Microsoft Store" натисніть на стрілку і виберіть "Завантажити класичну версію Skype" => встановіть викачане додаток.

1. Натисніть на клавіатурі клавіші Windows + R (також команди нижче ви можете ввести в рядок пошуку і натиснути клавішу Enter).

2. Якщо у вас 32-розрядної версії Windows - введіть  C: \ Program Files \ Skype \ Phone \ Skype.exe / secondary  і натисніть на "ОК". Якщо у вас 64-разрадная версія Windows - введіть C: \ Program Files (x86) \ Skype \ Phone \ Skype.exe / secondary і натисніть на "ОК". Якщо ви не знаєте розрядність своєї Windows - дізнайтеся використовуючи інструкцію.

Відкриється друге вікно Skype і ви зможете зайти допомогою іншого облікового запису.

Створити ярлик для запуску ще однієї програми Skype

1. Відкрийте провідник. Якщо у вас 32-розрядної версії Windows в адресному рядку введіть:

C: \ Program Files \ Skype \ Phone \   і натисніть клавішу Enter.

Якщо у вас 64-разрадная версія Windows в адресному рядку введіть:

C: \ Program Files (x86) \ Skype \ Phone \ і натисніть клавішу Enter.

2. Натисніть на Skype.exe правою клавішею миші => відправити => робочий стіл (створити ярлик).

3 . На робочому столі натисніть на що з'явився ярлик Skype правою клавішею миші => властивості

В поле "Об'єкт" в кінець рядка потрібно додати / secondary    Наприклад, в 32-розрядної версії Windows, поле має виглядати наступним чином

"C: \ Program Files \ Skype \ Phone \ Skype.exe" / secondary

4 . Після змін натисніть на "ОК". Тепер натисніть на ярлик правою клавішею миші, виберіть "Перейменувати" і змініть назви ярлика на те, що вам більше подобається (дана дія не є обов'язковим.

Тепер скільки разів ви відкриєте ярлик, скільки і буде вікон Skype і ви зможете зайти як під двома обліковими записами, так і під десятьма.

Mac

Запускаємо додатковий додаток Skype за допомогою команди

open -na /Applications/Skype.app --args -DataPath /Users/$(whoami)/Library/Application\ Support/Skype2

тобто відкрили термінал, і ввели цю команду. Також можна відкрити і третє додаток

Вхід в Skype двома обліковими записами

Linux

Щоб відкрити друге або третє додаток Skype - запускаємо термінал (або натискаємо клавіші Alt + F2 щоб з'явився рядок для команд), і вводимо будь-яку з двох нижче команд:

skype -s

skype -secondary

Даною командою можна відкривати скільки додатків скільки вам знадобиться.

Вхід в Skype двома обліковими записами

На IPhone, Ipad, Android - знайти можливість запуску ще однієї програми не вдалося, з цього потрібно виходити з одного облікового запису і заходити під інший. Але якщо ви знаєте спосіб запуску другого додатка Skype на даних платформах - пишіть в коментарях.

На сьогодні все, якщо ви знаєте інші способи - пишіть в коментарях. Щастя Вам 🙂