Як побачити свій IP-адресу в Windows 10

Кожне підключений до мережі пристрій (ноутбук, планшет, настільний комп'ютер, смартфон і т.д.) має свій IP-адресу в мережі і універсальний MAC-адресу. У Windows 10 є кілька способів за допомогою яких ви можете дізнатися IP-адресу свого пристрою і в сьогоднішній статті ми їх розглянемо.

IP-адреса в локальній мережі

Дізнатися IP-адреса в диспетчері завдань

1. Відкрийте диспетчер задач: один із способів - натисніть на панель задач в порожньому місці правою клавішею миші і з меню виберіть "Диспетчер завдань" (також для його відкриття ви можете натиснути на клавіатурі клавіші Ctrl + Shift + Esc).

2. Якщо ви відкриваєте диспетчер задач перший раз на цьому комп'ютері - потрібно натиснути "Детальніше".

3. Перейдіть у вкладку "Продуктивність", з лівого боку виберіть Wi-Fi або Ethernet (залежно від сполуки, яке ви використовуєте), з правого боку ви знайдете IPv4 і IPv6, пов'язані з мережним адаптером.

Дізнатися IP-адреса в параметрах системи

1. Зайдіть в меню "Пуск" і виберіть "Параметри" (також ви можете натиснути клавіші Win + I).

2. Відкрийте "Мережа та інтернет" => з лівого боку виберіть Wi-Fi (якщо ви використовуєте бездротове з'єднання) або Ethernet (якщо ви використовуєте дротове з'єднання) => з правого боку натисніть лівою клавішею миші на своє з'єднання.

3. У вікні, ви побачите IP-адресу вашого пристрою.

Дізнатися IP-адреса в центрі управління мережами і загальним доступом

1. Відкрийте "Центр управління мережами і загальним доступом": один із способів - в рядку пошуку або в меню "Виконати" (виконати викликається клавішами Win + r) введіть команду control.exe / name Microsoft.NetworkAndSharingCenter і натисніть клавішу Enter.

2. Біля "Підключення" натисніть лівою клавішею миші на мережевий адаптер, IP-адреса якого ви хочете побачити.

3. Натисніть на "Відомості", щоб побачити IP-адреса поточного з'єднання.

Дізнатися IP-адреса в командному рядку

1. Відкрийте командний рядок: один із способів - натисніть на меню "Пуск" правою клавішею миші та виберіть її з меню, яке

2. Введіть команду  ipconfig / all  і натисніть клавішу Enter. Знайдіть у списку активний мережевий адаптер і подивіться ip-адреса.

Загальнодоступний або зовнішній IP-адреса

Найпростіший спосіб швидко перевірити зовнішній IP-адреса - в будь-якому браузері в адресний рядок введіть //myexternalip.com/raw і натисніть клавішу Enter.

На сьогодні все, якщо ви знаєте інші способи - пишіть в коментарях! Удачі Вам 🙂