Як записати відео зі звуком з екрану використовуючи YouTube

Зараз є безліч додатків для запису відео зі звуком з екрану, але ми в сьогоднішній статті розглянемо той, який не вимагає установки додатків. За допомогою YouTube можна записати відео екрану зі звуком або без, захоплювати весь екран або окреме вікно, а також можна створити онлайн трансляцію вашого екрану або вікна.

Все, що потрібно для запису відео з екрану або вікна: підключення до інтернет, аккаунт Google і якщо ви хочете записувати відео зі звуком - потрібен мікрофон. YouTube відмінний інструмент, який допоможе вам записати відео з екрану і поділитися ним з друзями, при цьому не вимагає установки 🙂

Запис відео зі звуком з екрану використовуючи YouTube

Зайдіть на YouTube і справа вгорі натисніть "Увійти"

Введіть дані вашого облікового запису Google, якщо його у вас ще немає - натисніть на "Створити обліковий запис"

Після входу на YouTube під своїм акаунтом - натисніть "Додати відео" справа вгорі

Справа біля "Прямі трансляції" натисніть на "Почати

Біля "Прямі трансляції" натисніть на "Все трансляції", а праворуч виберіть "Увімкніть прямі трансляції"

Щоб використовувати можливість запису відео - потрібно підтвердити аккаунт за допомогою телефону, введіть свій номер => отримаєте смс => введіть присланий код.

Тепер натисніть на "Створити пряму трансляцію"

Якщо ви хочете, щоб трансляція була в живу - заповніть всі поля: назва, час, опис і виберіть "відкритий доступ". Також замість "відкритий доступ" можна вибрати "Доступ за посиланням", і відправити посилання тільки певним людям. А можна вибрати "Обмежений доступ" і просто записати відео зі звуком (або без) з екрану, а потім зберегти собі його або відправити друзям.

Ми ж просто записуємо відео з екрану? Тоді вибираємо "Обмежений доступ" і натискаємо "Почати прямий ефір" (доступ до відео буде тільки у вас).

Щоб продовжити - натисніть "ОК"

У верхньому меню ви можете: включити або відключити мікрофон; включити відеокамеру, щоб вас бачили і багато іншого. Натисніть на лівій панелі на "Показати екран" (значок зеленого монітора зі стрілкою)

У першій вкладці можна вибрати, щоб записували весь екран, в другій показані всі відкриті вікна - виберіть будь-який з них, щоб записувати тільки його і натисніть "Поділитися"

Тепер натисніть "Почати трансляцію"

Вам напишуть, що ваша трансляція не повинна бути довше восьми годин - погоджуємося натиснувши на "ОК"

Все, трансляція відео почалася, під час трансляції можна запросити когось, можна включити мікрофон і коментувати те, що відбувається, і т.д. Щоб закінчити запис -натисніть "Завершити"

Тепер записане відео ви зможете знайти в "Менеджер Відео" на лівій панелі. Щоб просто відкрити і подивитися, що вийшло - натисніть на нього, щоб поділитися ним з іншими - натисніть на замок з правого боку

Натисніть "Поділитися" або змініть обмежений доступ на доступ за посиланням, або відкритий доступ - щоб його могли бачити все. Щоб завантажити відео з Youtube - можна використовувати savefrom.net.

Ось так просто записувати відео з екрану зі звуком і без, крім того не потрібно нічого встановлювати. На сьогодні все, якщо є доповнення - пишіть коментарі! Удачі Вам 🙂