Як приховати значки з робочого столу в Windows 10

Робочий стіл - це те, що ви бачите відразу після включення комп'ютера і входу в Windows, на ньому може бути безліч різних значків, файлів і папок. У сьогоднішній статті розглянемо як все їх приховати.

Приховавши значки з робочого столу ви їх можете побачити зайшовши в провідник, ввівши в адресному рядку  % UserProfile% \ Desktop  або  shell: desktop  і натиснувши Enter. Також ви можете відобразити їх на панелі завдань, дивіться в кінці статті як.

 Натисніть в порожньому місці робочого столу правою клавішею миші => в меню, виберіть "Вид" => "Відображати значки робочого столу".

Після даних дій значки з робочого столу будуть приховані.

Щоб відобразити значки знову - натисніть правою клавішею миші в порожньому місці робочого столу => в меню, виберіть "Вид" => "Відображати значки робочого столу".

Щоб відобразити значки на панелі завдань - натисніть на панель задач в порожньому місці правою клавішею миші => з списку виберіть "Панелі" => "Робочий стіл".

В результаті з правого боку панелі завдань ви побачите напис "Робочий стіл" і стрілку поруч, натиснувши на яку будуть відображені всі значки робочого столу.

На сьогодні все, якщо у вас є доповнення - пишіть коментарі! Удачі Вам 🙂