Як змінити екран входу Windows 7, 8, 10

Сьогодні розберемо як змінити картинку екрану вітання в Windows. Існують різні програми для зміни екрану вітання, і є способи без стороннього програмного забезпечення.

Змінити фон екрану вітання в Windows 8, 10

Змінити екран вітання в Windows 8 або 10 простіше простого. Зайдіть в меню "Пуск" => "Параметри".

"Персоналізація" => з лівого боку виберіть "Екран блокування", з правого боку біля "Фон" виберіть "Фото" => нижче з'являться різні зображень, виберіть вподобане або натисніть "Огляд" і знайдіть у вікні потрібне зображення.

Змінити екран вітання в Windows 7

Змінити в  редакторі реєстру.

У цьому способі потрібно вносити зміни до реєстру, і якщо вас це лякає - перейдіть до наступного способу. Перед редагуванням реєстру рекомендується створити точку для відновлення системи.

1.  У рядку пошуку або в меню виконати (виконати викликається клавішами Win + R) введіть  regedit  і натисніть Enter.

2.  Натисніть правою кнопкою миші на HKEY_LOCAL_MACHINE і виберіть  Знайти.

3.   Через рядок пошуку знайдіть параметр  OEMBackground,  який повинен бути в  HKEY_LOCAL_MACHINE \ SOFTWARE \ Microsoft \ Windows \ CurrentVersion \ Authentication \ LogonUI \ Background  .  Якщо пошук нічого не дав - потрібно зайти по шляху HKEY_LOCAL_MACHINE \ SOFTWARE \ Microsoft \ Windows \ CurrentVersion \ Authentication \ LogonUI \ Background => коли обраний в лівій колонці розділ Background в правій колонці подивіться чи є параметр OEMBackground, якщо його немає - натисніть на розділ Background правою клавішею миші => створити  => параметр DWORD (32 біти) => назвіть новий параметр   OEMBackground

4. Відкрийте параметр   OEMBackground,  в рядку "Значення" напишіть 1 і натисніть "ОК".

Зверніть увагу, якщо ви зміните тему Windows в персоналізації - доведеться проводити кроки з 1 по 4 заново. А якщо ви хочете закріпити зміни в реєстрі, щоб не змінювалися разом з темою - потрібно скористатися груповими політиками (на жаль вони не доступні в домашніх версіях Windows).

1. У рядку пошуку або в меню виконати (виконати викликається клавішами Win + R) напишіть  gpedit.msc  і натисніть клавішу Enter.

2 . У лівій колонці відкрийте "Конфігурація комп'ютера" => Адміністративні шаблони => Система => Вхід в систему. У правій колонці відкрийте "Завжди використовувати настроюється фон входу в систему".

3 . Поставте крапку в поле "Включено" та натисніть "Застосувати".

установка зображення

Файл для фонового зображення повинен бути не більше 256КБ!

5.  Відкрийте через Провідник папку   C: \ Windows \ System32 \ oobe. Створіть в ній нову папку з ім'ям info ,  і відкрийте її.

6.  Створіть нову папку в  info  з ім'ям  backgrounds .

7.  Щоб змінити картинку екрану вітання в Windows - нам потрібно фото або картинка, яку ми хочемо бачити при вході. Перейменовуємо зображення, щоб його назва була  backgroundDefault.jpg  і переміщаємо його в створену папку backgrounds.

Все, ви змінили картинку екрану вітання в Windows, тепер просто заблокуйте комп'ютер, вийдіть із системи або перезавантажте комп'ютер, щоб побачити результат.

Програмне забезпечення сторонніх розробників.

Якщо ви погано знайомі з реєстром, або просто є більш важливі справи - різні додатки можуть допомогти змінити картинку екрану вітання в Windows, одне з них Tweak.com's Logon Changer.

Програмне забезпечення просте у використанні, не вимагає установки, і в нього вбудовані засоби автоматичної зміни розміру, саме стискає зображення залишаючи вихідний файл недоторканим. Якщо зміна не сподобається - Logon Changer дозволяє швидко повернути екран вітання назад за замовчуванням.

Почніть з завантажити програму тут, а потім розпакуйте виконуваний файл. Запустіть програму, вона покаже як виглядає екран вітання в цей момент і запропонує кілька варіантів його зміни:

1 . Натисніть "Change Logon Screen (Змінити екран входу в систему)".

2 . Знайдіть потрібне зображення.

3 . Натисніть "Test", вам відкриється перед перегляд, ви зможете оцінити майбутні зміни картинки екрану вітання.

4 . «Revert to Default Logon Screen (Повернути за замовчуванням екран входу в систему)" повертає оригінальні шпалери в Windows.

На сьогодні все, якщо у вас є доповнення - пишіть коментарі! Удачі вам 🙂