Автоматично вимикати комп'ютер коли він не використовується

Найчастіше після використання комп'ютера ми його виключаємо або переводимо в сон, якщо ми його забули вимкнути - він автоматично (якщо налаштовано) перейде в сон. Також можна налаштувати автоматичне виключення комп'ютера при бездіяльності і в сьогоднішній статті ми опишемо як це зробити.

Ми не будемо використовувати додаткове програмне забезпечення, в Windows є дуже корисний інструмент "Планувальник завдань", за допомогою якого ми за кілька хвилин налаштуємо виключення комп'ютера при бездіяльності.

Налаштувати виключенні комп'ютера при бездіяльності.

1. У рядку пошуку пишемо "Планувальник завдань" і вибираємо його зі знайдених результатів;

2. З лівого боку виберіть "Бібліотека планувальника завдань", з правого боку натисніть лівою клавішею миші на "Створити задачу";

3. Напишіть будь-яке ім'я для даного завдання, поставте крапку в поле «Виконати тільки для користувачів увійшли в систему» або «Виконувати для всіх користувачів», поставте галочку в полі «Виконати з найвищими правами». В поле «Налаштувати для" виберіть зі списку свою версію Windows.

4. Перейдіть у вкладку "Тригери" і натисніть "Створити";

5. Виберіть зі списку "За розкладом", налаштуйте графік виключення, який вам більше подобається. Можна поставити галочку в полі "Щодня" та повторювати щодня, після вибору свого графіка натисніть "ОК";

6. Перейдіть у вкладку "Дії" і натисніть "Створити";

7. В поле "Дія" виберіть "Запуск програми", в поле "Програми або сценарії" напишіть  shutdown  і в поле "Додати аргументи" напишіть  / S

Також ви можете ввести аргументи  / S / F  тоді завершення роботи і закриття всіх працюючих додатків буде відбуватися без попередження в заданий час. Натисніть "ОК";

8. Перейдіть у вкладку "Умови", поставте галочку в поле "Запускати задачу при простої комп'ютера" і задайте час, через яке потрібно вимикати комп'ютер. Задайте час скільки очікувати простою, і виставте інші потрібні вам параметри.

9.  Перейдіть у вкладку "Параметри", поставте галочку в поле "При збої виконання перезапускати через" і вкажіть час, також задайте кількість спроб перезапуску, натисніть "ОК".

Тепер автоматичне виключення комп'ютера буде працювати по заданому вами графіком. У будь-який момент ви можете в планувальнику завдань змінити розклад виключення, зупинити його або взагалі видалити. Також можна вибрати створене завдання і натиснути "Виконати", щоб перевірити його роботу.

На сьогодні все, якщо у вас є доповнення або ви знаєте інші способи - пишіть коментарі! Удачі Вам 🙂