Як друкувати в PDF на будь-якому комп'ютері, смартфоні і планшеті

Всі сучасні комп'ютери, смартфони та планшети підтримують друк будь-яких документів (веб-сторінок і т.д.) в PDF форматі, без додаткового програмного забезпечення. Майкрософт додала дану можливість з версією операційної системи Windows 10, і Apple додали цю функцію в прошивці 9.

PDF є стандартом, портативним документом вміщує в себе текст і зображення, ідеально підходить для архівування та обміну веб-сторінками, і іншими документами, а також працює на всіх пристроях.

Windows 10

У Windows 10 додали вбудований PDF принтер, і тепер будь-якої програми щоб просто зберегти в pdf форматі - потрібно зайти в друк (клавіші Ctrl + P або файл => друк) і вибрати Microsoft print to pdf

Як друкувати в PDF Windows 10

тепер просто вибираєте місце для збереження документа в pdf форматі => придумуєте йому ім'я => і натискаєте зберегти

Як друкувати в PDF Windows 10

Windows 7, 8 і 8.1

В даних версіях Windows зберегти файли в pdf трохи складніше, адже цю можливість не реалізована операційною системою. З цього варіантом друку в pdf може бути установка стороннього програмного забезпечення ... На жаль багато хто з них при установці встановлюють багато зайвого програмного забезпечення, з цього краще завантажувати їх з перевірених ресурсів і торрент трекерів.

Деякі додатки мають вбудовану підтримку друку в PDF, наприклад в Google Chrome, якщо вибрати друк, то побачите пропозицію зберегти pdf форматі. Деякі офісні додатки також мають функцію збереження документа в pdf форматі, а якщо немає - можна конвертувати документ через онлайн ресурси (досить ввести в Google "конвертувати в pdf" і вибрати потрібний ресурс)

Як друкувати в PDF Windows 7, 8 і 8.1

Mac OS X

Друк в PDF інтегрована також і в Mac OS X. Для збереження документа в pdf форматі в будь-якому додатку виберіть Друк, і не звертаючи уваги на принтера опустіться в самий низ діалогового вікна, тут в меню PDF виберіть "Зберегти як PDF". Таким чином Mac OS X замість друку документа запропонує вибрати шлях для його збереження в PDF форматі, введете його ім'я і зберегти.

Як друкувати в PDF Mac OS X

IPhone і IPad (IOS)

З прошивкою 9 Apple вбудували функцію збереження в PDF форматі в усі IPhone і IPad. Для збереження документа в PDF форматі - відкриваєте будь-який додаток і натискаєте кнопку Share , тепер зі списку запропонованих варіантів виберіть "зберегти pdf"

Android

В Android теж інтегрували можливість збереження документів в pdf форматі, за допомогою функції Друк. Наприклад відкриваєте фотографії з галереї і вибираєте Друк, вам запропонувати "Зберегти як PDF"

Як друкувати в PDF Android

У Chrome OS збереження в pdf відбувається як і в Google Chrome, просто натискаєте друк і замість принтера вибираєте "Зберегти як PDF". У більшості Linux також є можливість друку в pdf, вибираючи Друк в PDF.

На сьогодні все, якщо є доповнення - пишіть коментарі! Удачі Вам 🙂