Як видалити всі закладки в Google Chrome

Закладки в браузері відмінна річ, можна додавати будь-які сторінки в закладки та читати їх пізніше. Згодом закладок стає все більше і якщо їх не чистити, то потім можна в них загубитися. У них можна періодично заходити і видаляти непотрібні, також можна видалити їх все відразу і в сьогоднішній статті ми розглянемо як.

Перший спосіб видалення з самого браузера:

1. Відкрийте Google Chrome => натисніть лівою клавішею миші на три точки справа вгорі => відкрийте "Закладки" => Диспетчер закладок (в диспетчер закладами також можна зайти натиснувши клавіші ctrl + shift + o у відкритому браузері);

2. Будь-яку закладку можна видалити натиснувши по ній правою клавішею миші і вибравши "Видалити" з контекстного меню, також можна лівою клавішею миші виділити закладення і клавішею Delete на клавіатурі її видалити. Щоб видалити всі закладки, спочатку натисніть на саму верхню закладку лівою клавішею миші, щоб її виділити.

3. Тепер, щоб виділити всі закладки, натисніть на клавіатурі клавіші Ctrl + A або утримуючи клавішу Shift натискайте на стрілку вниз поки не виділіть їх все. Після виділення всіх закладок натисніть клавішу  del  на клавіатурі, або натисніть на будь-яку виділену закладку правою клавішею миші і з контекстного меню виберіть "Видалити".

Тепер коли закладки видалені, можете закривати вікно диспетчера закладок.

Другий спосіб видалення закладок в провіднику:

1. Відкрийте провідник і зайдіть в папку  C: \ Users \ ім'я користувача \ AppData \ Local \ Google \ Chrome \ User Data \ Default. Є два способи це зробити, перший в рядок провідника вставити або написати цю адресу, тільки замінивши "Ім'я користувача" на користувача, під яким ви входите в систему.

І другий спосіб: включити відображення прихованих файлів і папок => відкрити провідник => Локальний диск С => Користувачі (users) => відкрити свого користувача => AppData => Local => Google => Ghrome => User Data => Default.

В папці Default є два файли Bookmarks і Bookmarks.bak, їх обидва потрібно видалити. Тобто, закриваємо браузер Google Chrome, натискаємо на Bookmarks правою клавішею миші => видалити, після чого також видаляємо Bookmarks.bak.

Якщо тепер відкрити Chrome то закладок вже не повинно бути. На сьогодні все, якщо у вас є доповнення - пишіть коментарі! Удачі Вам 🙂