Bootmgr is missing в Windows 7, 8, 10

У сьогоднішній статті розглянемо способи усунення помилки Bootmgr is missing при включенні комп'ютера.

Якщо вам при включенні комп'ютера пише Bootmgr is missing - швидше за все завантажувальний сектор системного розділу пошкоджений. Дана проблема може з'явитися через шкідливого програмного забезпечення, через збій жорсткого диска, а також можливо комп'ютер стартує ні з того пристрою. Насамперед, якщо ви бачите таку помилку - потрібно витягнути з комп'ютера флешку, Flopy диск, диск (якщо звичайно щось з цього вставлено в комп'ютер), після чого перезавантажити комп'ютер. Якщо проблема не вирішилася - читайте статтю далі.

1.Вам потрібен інсталяційний диск (з тієї ж системою Windows) або диск відновлення, якщо немає ні першого ні другого - швидше буде створити на іншому комп'ютері диск для відновлення системи. Після його створення, вставте його в комп'ютер де потрібно усунути помилку. Тепер потрібно включити комп'ютер і вибрати завантаження з флешки (диска), на деяких комп'ютерах Boot Menu (для вибору з чого завантажуватися) з'являється якщо ви при включенні комп'ютера натиснути клавішу Esc, на інших комп'ютерах потрібно натискати F11 при включенні. Якщо ви не знаєте яку клавішу натискати, щоб при включенні комп'ютера з'явилося вікно вибору пристрою для завантаження - знайдіть свій пристрій в інструкції "Як увійти в BIOS і вибрати завантаження з флешки". Дуже часто при включенні комп'ютера пишеться, яку кнопку натискати, щоб з'явилося меню вибору пристрою.Коли потрапите в меню вибору, виберіть флешку (диск) і натисніть Enter.

2.  Якщо вибір зроблений правильно - перед вами виникне напис  press any key to boot from  і йтимуть точки, потрібно натиснути будь-яку клавішу на клавіатурі, якщо ви не встигнете натиснути - почне завантажуватися встановлена Windows, і доведеться знову перезавантажувати комп'ютер і вибирати завантаження з диска (флешки).

3.  Виберіть потрібний вам мову та натисніть "Далі".

4. Якщо ви використовуєте інсталяційний диск (usb накопичувач) - знизу виберіть "Відновлення системи".

Якщо ви використовуєте диск відновлення системи - виберіть "Пошук і усунення несправностей", якщо у вас Windows 7 - залиште точку у верхньому полі і натисніть "Далі".

5. У цьому вікні ви можете спробувати позбутися від помилки запустивши "Відновлення запуску" (Відновлення при завантаженні), або спробувати запустити "Відновлення системи" і відкотити її до попередньої контрольної точки відновлення.

Спосіб який частіше спрацьовує - це в цьому меню вибрати "Командний рядок", ввести команду  bootrec / fixboot  і натиснути Enter.

Тепер введіть ще команду  bootrec / fixmbr  і натисніть Enter.

Після введення команд, коли напише "Операція пройшла успішно" - перезавантажте комп'ютер без диска відновлення (установчого носія) і подивіться результат. Якщо комп'ютер завантажився нормально-перевірте систему на шкідливе ПЗ ,, а також перевірте жорсткий диск.

На сьогодні все, якщо у вас є доповнення - пишіть коментарі! Удачі Вам 🙂