Як налаштувати резервне копіювання в Windows 10

Резервне копіювання в Windows створює копії всіх файлів в обраних вами бібліотеках, папках і дисках. Також в резервну копію ви можете включити образ системи. Дана стаття покаже вам як налаштувати резервне копіювання в Windows 10.

Не часто, але бувають випадки, що сиплеться жорсткий диск і немає можливості відновити з нього дані. Завжди рекомендується робити резервні копії потрібних файлів на інший диск або в хмарне сховище. Резервна копія врятує вас від багатьох несподіванок.

Налаштувати резервне копіювання в Windows.

1. Зайдіть в меню "Пуск" і відкрийте "Параметри";

2. Відкрийте "Оновлення і безпеку";

3. З лівого боку виберіть "Служба архівації", з правого боку відкрийте "Перейти в розділ" Архівація і відновлення "(Windows 7)";

4. Натисніть на "Налаштувати резервне копіювання";

5. Запускається архівація даних;

6. Виберіть де ви хочете зберігати резервну копію, ви можете зберігати копії на тому ж жорсткому диску, що не рекомендується! Ви також можете створювати копії на зовнішній носій або на мережевий ресурс, що є більш надійним способом. Виберіть в цьому вікні носій на який потрібно зберігати резервні копії або мережевий ресурс, після чого натисніть "Далі".

7.  Якщо ви залишите галочку в поле "Надати вибір Windows" - Windows виконає архівацію файлів, збережених в бібліотеках, на робочому столі і в стандартних папках Windows. Також Windows створить образ системи, який можна використовувати для відновлення комп'ютера в випадки неполадок. Ці об'єкти будуть регулярно архівувати за розкладом.

Якщо ви поставите галочку в поле "Надати мені вибір" - ви можете вибрати бібліотеки і папки, а також вказати, чи слід включити в резервну копію образ системи. Вибрані елементи будуть регулярно архівувати за розкладом. Зробивши свій вибір натисніть "Далі".

8. Якщо ви в попередньому пункті вибрали "Надати мені вибір" - в цьому вікні поставте галочки на те, що ви хочете включити в резервну копію. Після вибору натисніть "Далі".

9. Натисніть на "Змінити розклад";

10. Ви можете вибрати як часто робити резервну копію за розкладом, в який день і в який час. Коли виберете потрібне натисніть "ОК".

 Також ви можете відключити архівацію за розкладом і запускати її по потребі, для цього потрібно зняти галочку з "Виконувати архівацію за розкладом". Натисніть "ОК".

11. Натисніть на "Зберегти параметри і запустити архівацію";

12. Розпочнеться резервне копіювання.

13. Коли закінчиться резервне копіювання - ви знайдете копію на тому диску, який вказали при налаштуванні. Також в цьому вікні ви зможете запустити резервне копіювання коли захочете, натиснувши на "Архивировать дані зараз".

На сьогодні все, якщо у вас є доповнення - пишіть коментарі! Удачі Вам 🙂