Як видалити тимчасові файли в Windows 10

В налаштуваннях Windows 10 є інструмент, який дозволяє безпечно видалити тимчасові файли з ваших дисків, і далі ми покажемо як його використовувати.

За допомогою інструменту в налаштуваннях ви можете швидко видалити попередні версії Windows, очистити корзину, папку "Завантаження" та інші тимчасові файли. Ви просто дивіться, що і скільки займає місця на диску, ставите прапорці на непотрібному і натискаєте "Видалити файли".

Видалити тимчасові файли Windows 10 в параметрах

1. Відкрийте меню «Пуск» і зайдіть в «Параметри».

2. Зайдіть в «Система».

3. З лівого боку виберіть «Пам'ять пристрою», з правого боку натисніть на диск С (тобто вибираємо той диск на якому встановлена Windows). Після виконання всієї інструкції можна буде вибрати інший диск і очистити тимчасові файли з нього, або в цьому ж вікні натисніть на "Звільнити місце зараз і зробіть очищення всіх дисків відразу.

4. Після сканування система покаже, що і скільки займає місця на даному диску. Натисніть на "Тимчасові файли".

5. Поставте прапорці на всіх елементах, які хочете очистити, і натисніть на "Видалити файли".

Тимчасові файли очищені, можете повернутися до третього пункту і вибрати інший диск. Також для очисти системи Windows, можна використовувати інструмент "Очищення диска" або встановити Ccleaner, який не тільки допоможе очистити систему від сміття, а й прибрати зайве з автозавантаження, видалити програми, очистити контекстне меню, розширення браузерів і т.д. На сьогодні все, якщо є доповнення - пишіть коментарі! Удачі Вам 🙂