Як встановити додаток на SD-карту (або інший диск) в Windows 10

З листопада 2015 в Windows 10 додана можливість встановлювати додатки з магазину на SD карту, USB-накопичувач, зовнішній або внутрішній диск. Ця функція буде корисна на планшетах, або інших пристроях де мало внутрішньої пам'яті.

Даний інструмент був реалізований ще в Windows 8, але з якихось причин був вилучений в Windows 8.1, а тепер його знову повертають в останній версії Windows 10.

Вставте накопичувач (карту SD, USB накопичувач і т.д.)

Карту SD можна підключити через спеціальний рідер, або в спеціальний отвір (якщо у вас ноутбук). Також можна підключити мікро SD, через адаптер, з яким вони часто продаються. А можна встановити звичайну флешку або зовнішній накопичувач. Ще можна зробити, щоб додатки встановлювалися на інший диск цього комп'ютера.

Встановити нові додатки на SD карту (або інший диск)

1. Зайдіть в меню "Пуск" і виберіть "Параметри".

2.  Відкрийте "Система".

3. У лівій колонці виберіть "Сховище" => з правого боку виберіть "Змінити місце збереження нового вмісту".

У цьому вікні ви можете вибрати зі списку доступних дисків: куди будуть збережуться нові додатки; куди будуть збережуться нові документи; Нова музика; нові фотографії і відео; нові фільми і телепередачі; місце зберігання автономних карт. Виберіть біля потрібного пункту диск для збереження, натисніть "Застосувати" і закрийте вікно налаштувань.

Після даних дій додатки з магазину Windows будуть встановлюватися на обраний вами диск.

Переміщення встановлених додатків на інший диск

Скориставшись порадою вище ви зможете зберігати нові додатки на будь-який накопичувач, а якщо ви хочете перенести вже встановлені додатки з Магазину на інший диск - зайдіть в меню "Пуск" => Параметри => Програми => з лівого боку виберіть "Програми та можливості" = > з правого боку знайдіть додаток, яке хочете перемістити на інший диск, натисніть на нього лівою клавішею миші і виберіть "перемістити".

Виберіть зі списку диск і натисніть "Перемістити".

Що станеться, якщо ви вимкніть диск?

Якщо ви витягнете накопичувач на який встановлено додаток - то програма не буде запускатися з ярлика поки ви не повернете накопичувач назад в пристрій.

На сьогодні все, якщо у вас є доповнення - пишіть коментарі! Удачі Вам 🙂